22 - 23 - 24 FEBRUARI 2019
FLANDERS EXPO GENT

CSI** Startlijsten

BEZOEKERS

PROGRAMMA

Stel zelf jouw programma samen en ontdek welke dag best geschikt is voor jouw bezoek aan Flanders Horse Expo 2019. Zoek gericht:

HOOFDPISTE HAL 1

09u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m30 lees meer
12u30
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m35 lees meer
16u00
Ghent Masters of Showjumping CSI * - 1m20 lees meer
18u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m40 lees meer
21u30
Ghent Masters of Showjumping CSI * - 1m10 lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 7

10u00-11u45
HROV Jumping - 1m lees meer
11u45-14u15
HROV Jumping - 1m10 lees meer
14u15-15u30
HROV Jumping - 1m20 lees meer
15u30-17u00
HROV Jumping - 80cm lees meer
17u00-20u00
HROV Jumping - 90cm lees meer
19u30-22u00
HROV Jumping - 1m lees meer

HOOFDPISTE HAL 1

08u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m35 lees meer
11u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m30 lees meer
14u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m45 lees meer
18u00-20u00
PAVO Hengstencompetitie - 4 jarige hengsten lees meer
20u00-21u45
PAVO Hengstencompetitie - 5 jarige hengsten lees meer
21u15-23u00
PAVO Hengstencompetitie - 6 jarige hengsten lees meer
23u00-23u30
PAVO Hengstencompetitie - 7 jarige hengsten lees meer
23u30-02u00
RIDERSPARTY lees meer

HAL 2

NRHA Reining : National Open lees meer
NRHA Reining : National NON PRO lees meer
NRHA Reining : Novice horse L2 - open & non pro lees meer
NRHA Reining : Snaffle bit 3&4Y OPEN & 5Y&U Non Pro lees meer
NRHA Reining : Rookie Professional lees meer
NRHA Reining : Grade 3 lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 3

13u00-14u30
DréShow door Vlaamse Liga Paardensport lees meer
14u30-17u30
Fieldlab Paard ism Ho(rse)Gent - High Tech monitoring van het sportpaard lees meer
17u30-19u30
Springproef Studentenruiters - Antarès Criterium lees meer
20u00-22u00
Nacht van het barokke paard lees meer

DEMOPISTE HAL 5

09u00-10u00
Pisteverkenning lees meer
11u30-12u00
Demonstratie Parelli Horsemanship lees meer
12u00-12u30
Rasvoorstelling Freiberger door BFMA lees meer
12u30-13u00
Show door valkerij Ardanwen : Jousting lees meer
13u00-13u20
Voorstelling Gentse Tinkerhoeve lees meer
13u20-13u40
Rasvoorstelling Belgisch Lusitano Stamboek lees meer
13u40-14u00
Voorstelling Rijschool El Hacienda lees meer
14u00-14u15
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
14u15-14u35
Voorstelling door HorSense - Paard als spiegel lees meer
14u35-14u55
Invloed van de ruiter op takt & beenzetting lees meer
14u55-15u15
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
15u15-15u45
Academisch werk aan de grond lees meer
15u45-16u15
Voorstelling ruiterschool El Hacienda lees meer
16u15-16u30
Rasvoorstelling Vlaams Paard lees meer
16u30-16u45
Vrijheidsdressuur door Quentin Vaerman lees meer
16u45-17u05
Rasvoorstelling Fell pony lees meer
17u05-17u30
Rasvoorstelling Belgisch Lusitano Stamboek lees meer
17u30-17u45
Rasvoorstelling Belgisch Merens Stamboek lees meer
17u45-18u15
Show door valkerij Ardanwen : Jousting lees meer
18u15-18u30
Rasvoorstelling Ijslander lees meer
18u30-18u45
Rasvoorstelling Freiberger door BFMA lees meer
18u45-19u15
Verzameling in de academische rijkunst lees meer
19u15-19u45
BSFP : Clinic Jenny Veenstra lees meer
19u45-20u15
Springen met een WoW zadel lees meer
20u15-22u00
Warm-Up Western Performance Show lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 7

08u00-10u00
HROV Jumping - 90cm lees meer
10u30-13u00
HROV Jumping - 1m lees meer
13u30-16u00
HROV Jumping - 1m10 lees meer
16u30-18u00
HROV Jumping - 1m20 lees meer
19u00
Ghent Masters of Showjumping CSI * - 1m10 lees meer
21u00
Ghent Masters of Showjumping CSI * - 1m20 lees meer

LONGEERRING HAL 1

09u00-10u00
Pisteverkenning lees meer
10u45-11u15
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
11u15-11u30
Vrijheidsdressuur door Coraline Huls & CathyMittig lees meer
11u30-11u50
Demonstratie : Bitloos rijden i.s.m. Freedom Riding Articles lees meer
11u50-12u10
Demonstratie Aleashop: De Cavallo hoefschoenen in de praktijk lees meer
12u10-12u30
Demonstratie Aleashop: Wintec / Bates zadels aanpassen en controleren lees meer
12u30-13u00
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
13u00-13u30
Vrijheidsdressuur door Quentin Vaerman lees meer
14u00-14u30
Demonstratie Clickertraining lees meer
14u30-15u00
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
15u00-15u15
Workshop Fotografie - Ellen Sonck lees meer
15u15-15u45
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
15u45-16u15
Show door valkerij Ardanwen lees meer
16u15-16u45
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
16u45-17u15
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
17u15-17u30
Advanced Longing lees meer
17u30-18u00
Demonstratie Parelli Horsemanship lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 1

15u00-15u30
Van angstige naar onafhankelijke en zelfzekere ruiter lees meer
15u30-16u00
Ruitertoerisme toegelicht door Trailfinders - Paardrijden in Mongolië lees meer
16u00-16u45
horse reflected coaching - i for horse lees meer
17u00-17u30
Een coach op 4 poten is efficienter dan een coach op 2 benen - HorSense lees meer
17u30-18u00
De geschiedenis van het barokke paard en de evolutie naar de rijkunst lees meer
18u00-18u30
Dierenarts Hans Callewaert : ' NES miHealth voor het paard ' lees meer
18u30-19u00
Vakantie Te Paard - Ranchvakanties lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 5

14u00-15u00
Wat meenemen op trektocht (zadeltassen, pakpaard) lees meer
15u00-16u00
Knopen - Marijke Maes lees meer
16u00-17u00
Daguitstap/weekendje weg? Hoe begin ik eraan? lees meer
17u00-18u00
Kaartlezen - Marijke Maes lees meer

HOOFDPISTE HAL 1

08u30
Ghent Masters of Showjumping CSI * - 1m15 lees meer
10u30
Ghent Masters of Showjumping CSI * - 1m25 lees meer
12u30
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m35 lees meer
16u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m40 lees meer
19u45-20u00
SHOW Iseulys Deslé lees meer
20u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - GROTE PRIJS 1m45 lees meer
23u00-02u00
RIDERSPARTY lees meer

HAL 2

NRHA Reining : Green Reiner L2 lees meer
NRHA Reining : Limited Non Pro lees meer
NRHA Reining : Non Pro lees meer
NRHA Reining : Open lees meer
NRHA Reining : Rookie L1 lees meer
NRHA Reining : Youth 13&U / 14-18 / Unrestricted Youth lees meer
NRHA Reining : Limited Open lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 3

09u00-13u00
Flanders BWP Cup lees meer
13u00-16u30
Western Performance Show lees meer
16u00-17u00
HROV Jumping - PONY - 50cm Springeding lees meer
17u00-18u00
HROV Jumping - PONY - 60cm lees meer
18u00-19u00
HROV Jumping - PONY - 70cm lees meer
19u00-20u00
HROV Jumping - PONY - 80cm lees meer
20u00-21u00
HROV Jumping - PONY - 90cm lees meer
21u00-22u00
HROV Jumping - PONY - 1m lees meer

DEMOPISTE HAL 5

08u00-09u00
Warm-Up Western Performance Show lees meer
09u00-09u15
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
09u15-09u30
Rasvoorstelling Vlaams Paard lees meer
09u30-10u00
Demonstratie TREC door de Vlaamse Liga Paardensport lees meer
10u00-10u30
LRV Ponyspelen lees meer
10u30-11u00
Show door valkerij Ardanwen : Jousting lees meer
11u00-11u15
Rasvoorstelling Belgisch Merens Stamboek lees meer
11u15-11u30
Voorstelling Marco Boavista lees meer
11u30-11u50
Rasvoorstelling Belgisch Lusitano Stamboek lees meer
11u55-12u15
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
12u15-12u45
Voorstelling ruiterschool El Hacienda lees meer
12u45-13u00
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
13u00-13u30
Academisch werk aan de grond lees meer
13u30-13u45
Vrijheidsdressuur door Quentin Vaerman lees meer
13u45-14u00
Rasvoorstelling Freiberger door BFMA lees meer
14u00-15u00
Mini-Horseball by Goldsmith Stables lees meer
15u00-15u30
Floor van den Dungen van Floor4Quality : 'Energetisch rijden' lees meer
15u30-16u00
Show door valkerij Ardanwen : Jousting lees meer
16u00-16u20
Rasvoorstelling Fell pony lees meer
16u20-16u40
Rasvoorstelling Belgisch Lusitano Stamboek lees meer
16u45-17u00
Rasvoorstelling Vlaams Paard lees meer
17u00-17u30
Demonstratie dressuur met WoW zadel lees meer
17u30-17u45
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek Lippizaner lees meer
17u45-18u15
Demonstratie Parelli Horsemanship lees meer
18u15-18u35
Rasvoorstelling Belgisch Fjorden Paardenstamboek lees meer
18u35-18u55
Voorstelling door HorSense lees meer
18u55-19u15
Invloed van de ruiter op takt & beenzetting lees meer
19u15-19u45
Verzameling in de academische rijkunst lees meer
19u45-20u15
Rasvoorstelling Connemara lees meer
20u15-20u30
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
20u30-21u00
Voorstelling Gentse Tinkerhoeve lees meer
21u00-21u15
Rasvoorstelling Ijslanders lees meer
21u15-21u30
Rasvoorstelling Freiberger door BFMA lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 7

09u00-10u30
CDN Gent Deel 1 lees meer
10u30-10u45
Voorstelling BWP dressuurkader lees meer
10u45-11u45
CDN Gent Deel 2 lees meer
11u45-12u00
Prijsuitreiking CDN Gent lees meer
12u00-22u00
Oost-Vlaams Kampioenschap springen LRV - Paarden lees meer

LONGEERRING HAL 1

09u15-09u45
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
09u45-10u00
Vrijheidsdressuur door Coraline Huls & CathyMittig lees meer
10u00-10u30
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
10u30-11u30
Ponyritjes onder begeleiding van De Hoefslag lees meer
11u30-11u50
Demonstratie Bitloos rijden i.s.m. Freedom Riding Articles lees meer
11u50-12u10
Demonstratie Aleashop: De Cavallo hoefschoenen in de praktijk lees meer
12u10-12u30
Demonstratie Aleashop: Wintec / Bates zadels aanpassen en controleren lees meer
12u30-13u00
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
13u00-13u30
Voorstelling Endurance door Vlaamse Liga Paardensport lees meer
13u30-14u30
Ponyritjes onder begeleiding van De Hoefslag lees meer
14u30-15u00
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
15u00-15u30
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
16u00-16u15
Workshop Fotografie - Ellen Sonck lees meer
16u15-16u30
Advanced Longing lees meer
16u30-17u00
Vrijheidsdressuur door Quentin Vaerman lees meer
17u00-17u30
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
17u30-18u00
Show door valkerij Ardanwen lees meer
18u00-18u30
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
18u30-19u00
Demonstratie Parelli Horsemanship lees meer
19u00-19u30
Demonstratie Maxine Wancket - Angstcoaching en valtraining lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 1

11u30-12u00
De geschiedenis van de rijkunst en de hedendaagse toepassing lees meer
12u30-13u00
Een coach op 4 poten is efficienter dan een coach op 2 benen - HorSense lees meer
13u15-13u45
Vakantie Te Paard - Portugal lees meer
14u00-14u45
horse reflected coaching - i for horse lees meer
14u45-15u15
Van angstige naar onafhankelijke en zelfzekere ruiter lees meer
15u15-15u45
Ruitertoerisme toegelicht door Trailfinders - Paardrijden in Mongolië lees meer
16u00-16u30
'Het sportpaard in optimale vorm: functioneel trainen, massage en kinesio taping ter preventie van spierproblemen' lees meer
16u45-17u15
Ruitertoerisme toegelicht door Trailfinders - Lesbos, Lesvos, a traditional horse island lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 5

12u00-13u00
Wat meenemen op trektocht (zadeltassen, pakpaard) Marijke Maes lees meer
14u00-15u00
HorsEnergy lees meer
16u00-17u00
Het Parelli Horsenality model: de persoonlijkheidstest die je helpt je paard beter te begrijpen zodat jullie perfecte partners worden lees meer
17u00-18u00
Kaartlezen - Marijke Maes lees meer

HOOFDPISTE HAL 1

08u00-14u00
VLP Club Battle lees meer
14u00-14u15
Voorstelling VLP Demoteam lees meer
14u15-14u25
SHOW Iseulys Deslé lees meer
14u25-14u35
Prijsuitreiking VLP Team Battle lees meer
14u35-18u00
Mennen@Flanders Horse Expo lees meer

HAL 2

NRHA Reining : Intermediate Non Pro lees meer
NRHA Reining : Rookie L2 & Rookie Prime Time lees meer
NRHA Reining : Intermediate Open lees meer
NRHA Reining : Grade 4 lees meer
NRHA Reining : Beginners Youth lees meer
NRHA Reining : Beginners lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 3

09u00-11u00
Demonstratie Working Equitation lees meer
11u30-18u00
LRV Finale indoor jumping Oost-Vlaanderen Pony's lees meer

DEMOPISTE HAL 5

09u00-11u00
Talents @ Work lees meer
11u00-11u15
Demonstratie Reining VLP lees meer
11u15-11u45
LRV Stoelrijden lees meer
11u45-12u00
Rasvoorstelling Belgisch Merens Stamboek lees meer
12u00-12u15
Rasvoorstelling Vlaams Paard lees meer
12u15-12u30
Rasvoorstelling Freiberger door BFMA lees meer
12u30-12u50
Rasvoorstelling Belgisch Fjorden Paardenstamboek lees meer
12u50-13u10
Voorstelling door HorSense lees meer
13u10-13u30
Invloed van de ruiter op takt & beenzetting lees meer
13u30-13u45
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
13u45-14u15
LRV Ponyspelen lees meer
14u15-14u45
Van basis communicatie tot de verzameling in de academische rijkunst lees meer
14u45-15u05
Rasvoorstelling Belgisch Lusitano Stamboek lees meer
15u05-15u20
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
15u20-15u30
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek Lippizaner lees meer
15u30-16u00
Voorstelling ruiterschool El Hacienda lees meer
16u00-16u30
Show door valkerij Ardanwen : Jousting lees meer
16u30-17u00
LRV : Kür Op Muziek – viertal Nationaal Kampioen Ponyclub Kontich lees meer
17u00-17u20
Rasvoorstelling Fell pony lees meer
17u20-17u40
Rasvoorstelling Belgisch Lusitano Stamboek lees meer
17u40-18u00
Demonstratie dressuur met WoW zadel lees meer
18u00-18u15
Rasvoorstelling Freiberger door BFMA lees meer
18u15-18u30
Vrijheidsdressuur door Quentin Vaerman lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 7

09u00-11u30
Superfinale dressuur Youngster Cup Pony's lees meer
12u00-14u00
Voorrondes Barrelrace & Polebending lees meer
14u00-17u00
Extreme Cowboy Race lees meer
17u00-18u00
Finale Barrelrace & Polebending lees meer

LONGEERRING HAL 1

09u00-09u15
Demonstratie Maxine Wancket - Angstcoaching en valtraining lees meer
09u15-09u45
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
09u45-10u00
Vrijheidsdressuur door Quentin Vaerman lees meer
10u00-10u15
Show door valkerij Ardanwen lees meer
10u15-10u45
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
10u45-11u15
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
11u15-11u35
Demonstratie Bitloos rijden i.s.m. Freedom Riding Articles lees meer
11u35-11u50
Demonstratie Aleashop: De Cavallo hoefschoenen in de praktijk lees meer
11u50-12u05
Demonstratie Aleashop: Wintec / Bates zadels aanpassen en controleren lees meer
12u05-12u15
Parelli Spotlight lees meer
12u15-12u30
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
12u30-12u45
Rasvoorstelling Vlaams Paard - Voltige lees meer
12u45-13u15
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
13u15-13u30
Workshop Fotografie - Ellen Sonck lees meer
14u00-14u30
Welke stretchoefeningen kan ik zelf uitvoeren met mijn paard? - Ingrid De Boelpaep lees meer
14u30-14u45
Voorstelling Rijschool El Hacienda lees meer
14u45-15u00
Vrijheidsdressuur door Coraline Huls & CathyMittig lees meer
15u00-16u00
Ponyritjes onder begeleiding van De Hoefslag lees meer
16u00-16u15
Advanced Longing lees meer
16u15-16u30
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
16u30-17u00
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
17u00-18u00
Ponyritjes onder begeleiding van De Hoefslag lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 1

10u00-10u45
horse reflected coaching - i for horse lees meer
10u45-11u15
Ruitertoerisme toegelicht door Trailfinders - Lesbos, Lesvos, a traditional horse island lees meer
11u15-11u45
Vakantie Te Paard - Mongolië lees meer
11u45-12u15
De invloeden van een gepaste optoming op de prestaties / het welzijn van uw paard - Géraldine Vandevenne lees meer
12u15-12u45
De geschiedenis van de rijkunst en de hedendaagse toepassing lees meer
13u00-13u30
Vakantie Te Paard - Azoren lees meer
13u45-14u15
Een coach op 4 poten is efficienter dan een coach op 2 benen - HorSense lees meer
14u30-15u00
Dry needling door Ilse Vangeel lees meer
15u15-15u45
Ruitertoerisme toegelicht door Trailfinders - Paardrijden in Mongolië lees meer
16u00-16u30
Van angstige naar onafhankelijke en zelfzekere ruiter lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 5

11u00-12u00
Wat meenemen op trektocht (zadeltassen, pakpaard) Marijke Maes lees meer
12u00-13u00
Knopen - Marijke Maes lees meer
13u00-14u00
Revalidatie voor ruiters - Jelle Ceuleers lees meer
14u00-15u00
HorsEnergy lees meer
15u00-16u00
Hoefverzorging - Rik Nijs lees meer
16u00-17u00
Pilates voor ruiters - Philippe Minguet lees meer
Top