23 - 24 - 25 FEBRUARI 2018
FLANDERS EXPO GENT

CSI** Startlijsten
Flanders horse talent show

BEZOEKERS

PROGRAMMA

Stel zelf jouw programma samen en ontdek welke dag best geschikt is voor jouw bezoek aan Flanders Horse Expo 2018. Zoek gericht:

HOOFDPISTE HAL 1

09u00-11u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m30 lees meer
11u00-14u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m35 lees meer
14u00-16u00
Ghent Masters of Showjumping CSI * - 1m20 lees meer
16u00-18u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m40 lees meer
18u00-21u00
Ghent Masters of Showjumping CSI * - 1m10 lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 7

11u00-12u30
HROV Jumping - 1m lees meer
12u30-14u00
HROV Jumping - 1m10 lees meer
14u00-16u00
HROV Jumping - 1m20 lees meer
16u30-17u30
HROV Jumping - 80cm lees meer
18u00-19u00
HROV Jumping - 90cm lees meer
19u30-22u00
HROV Jumping - 1m lees meer

HOOFDPISTE HAL 1

08u00-11u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m35 lees meer
11u00-14u30
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m30 lees meer
15u00-17u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m40 lees meer
17u00-17u15
Show Académie Reda & XS Horse Concept lees meer
17u15-18u30
PAVO Hengstencompetitie - 4 jarige hengsten lees meer
18u30-20u00
PAVO Hengstencompetitie - 5 jarige hengsten lees meer
20u00-21u00
PAVO Hengstencompetitie - 6 jarige hengsten lees meer
21u00-22u00
PAVO Hengstencompetitie - 7 jarige hengsten lees meer
22u00-02u00
RIDERSPARTY lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 3

09u00-22u00
NRHA - Reining lees meer

DEMOPISTE HAL 5

09u00-10u00
Pisteverkenning lees meer
10u15-10u30
Vrijheidsdressuur door Jesse Drent en Eva Roemaat lees meer
10u30-10u45
Rasvoorstelling Belgisch Lusitano Stamboek lees meer
10u45-11u00
Show door valkerij Ardanwen lees meer
11u00-12u00
Kids @ Horse Expo lees meer
12u00-12u30
Voorstelling door HorSense lees meer
12u30-13u00
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
13u00-14u00
Kids @ Horse Expo lees meer
14u00-14u30
Horsemanship demonstratie door 2 Lazy 7 Ranch lees meer
14u30-15u00
EDIX® saddles, Luc Dedeene: De verbinding met je paard. lees meer
15u00-15u20
Demonstratie Centered Riding Belgium lees meer
15u20-15u40
Voorstelling Rijschool El Hacienda lees meer
15u45-16u15
Rasvoorstelling Europese Arabo Friezen stamboek lees meer
16u15-16u30
Rasvoorstelling Belgisch Lusitano Stamboek lees meer
16u30-16u45
Voorstelling Minipaardjes lees meer
16u45-17u15
Voorstelling Stal Groot Prooyen lees meer
17u15-17u30
Rasvoorstelling door het Belgisch Arabische Paarden Stamboek lees meer
17u30-17u45
Rasvoorstelling Belgisch Merens Stamboek lees meer
18u15-18u45
Vrijheidsdressuur door Jesse Drent en Eva Roemaat lees meer
18u45-19u00
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
19u00-20u00
Talents @ Work lees meer
20u00-22u00
Military Equitation door Valkerij Ardanwen lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 7

08u00-10u00
HROV Jumping - 90cm lees meer
10u30-13u00
HROV Jumping - 1m lees meer
13u30-16u00
HROV Jumping - 1m10 lees meer
16u30-18u00
HROV Jumping - 1m20 lees meer
19u00-21u00
Ghent Masters of Showjumping CSI * - 1m10 lees meer
21u00-22u00
Ghent Masters of Showjumping CSI * - 1m20 lees meer

LONGEERRING HAL 1

09u00-10u00
Pisteverkenning lees meer
10u15-10u45
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
10u45-11u15
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
11u15-11u30
Show door valkerij Ardanwen lees meer
11u30-11u50
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
11u50-12u10
Demonstratie Gaetan Bocklandt ismw FRA & Aleashop lees meer
12u10-12u30
Demonstratie Aleashop: hoefverzorging, schoenen lees meer
12u30-13u00
Dressuur met een WoW zadel lees meer
13u00-13u20
Voorstelling Rijschool El Hacienda lees meer
13u30-13u40
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
13u40-14u00
Voorstelling Stal Groot Prooyen lees meer
14u00-14u20
Demonstratie Centered Riding Belgium lees meer
14u30-14u50
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
14u50-15u10
Demonstratie Aleashop: zadelpassen lees meer
15u10-15u30
EDIX® saddles, een boomloos zadel aanpassen en fixeren lees meer
15u30-16u00
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
16u00-16u30
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
16u30-17u00
Show door valkerij Ardanwen lees meer
17u00-17u30
Saddle inside out door Ho(rse)Gent lees meer
17u30-18u00
Vrijheidsdressuur door Showteam Nalanta : Jesse Drent & Eva Roemaat lees meer
18u00-18u30
Rasvoorstelling Arabo-Friezen door het EAFS lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 1

SEMINARIERUIMTE HAL 5

Wat meenemen op trektocht (zadeltassen, pakpaard) lees meer
Knopen - Philippe Demeester lees meer
Kaartlezen - Marijke Maes lees meer

HOOFDPISTE HAL 1

09u00-10u30
Ghent Masters of Showjumping CSI * - 1m15 lees meer
10u30-11u30
Ghent Masters of Showjumping CSI * - 1m25 lees meer
12u30-15u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m35 lees meer
15u30-19u30
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m40 lees meer
19u30-19u45
Show Académie Reda & XS Horse Concept lees meer
20u00-23u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - GROTE PRIJS 1m45 lees meer
23u00-02u00
RIDERSPARTY lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 3

09u00-14u00
NRHA - Reining lees meer
13u00-16u30
Western Performance Show lees meer
17u00-22u00
NRHA - Reining lees meer

DEMOPISTE HAL 5

09u15-09u30
LRV Groepsdressuur lees meer
09u30-10u00
Voorstelling door HorSense lees meer
10u00-10u20
Demonstratie Centered Riding Belgium lees meer
10u20-10u40
Voorstelling El Hacienda lees meer
10u40-11u00
Vrijheidsdressuur door Showteam Nalanta : Jesse Drent & Eva Roemaat lees meer
11u00-11u25
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
11u25-11u35
Rasvoorstelling Europese Arabo Friezen stamboek lees meer
11u35-12u00
Demonstratie TREC door de Vlaamse Liga Paardensport lees meer
12u00-12u30
Horsemanship demonstratie door 2 Lazy 7 Ranch lees meer
12u30-13u00
Rasvoorstelling Freiberger door BFMA lees meer
13u00-13u15
Rasvoorstelling door het Belgisch Arabische Paarden Stamboek lees meer
13u15-13u30
Rasvoorstelling Belgisch Merens Stamboek lees meer
13u30-13u50
Rasvoorstelling Belgisch Fjorden Paardenstamboek lees meer
13u50-14u10
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
14u10-14u30
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
14u30-14u50
Caroline Noterman lees meer
14u50-15u00
Show door valkerij Ardanwen lees meer
15u00-15u20
EDIX® saddles, Luc Dedeene: De verbinding met je paard. lees meer
15u20-15u30
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
15u30-15u45
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
15u45-16u30
Kür Claudia Fassaert & Gaetan Bocklandt: Traditionele optoming vs Bitloos lees meer
16u30-16u45
Voorstelling Gentse Tinkerhoeve lees meer
16u45-17u05
Rasvoorstelling Belgisch Lusitano Stamboek lees meer
17u05-17u30
Voorstelling NRPS stamboek lees meer
17u30-17u45
Voorstelling Minipaardjes lees meer
17u45-18u05
Voorstelling Stal Groot Prooyen lees meer
18u05-18u30
Rasvoorstelling Belgisch Connemara Stamboek lees meer
18u30-18u45
Show door valkerij Ardanwen lees meer
18u45-22u00
Extreme Cowboy Race by EXCA of Western Europe lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 7

09u00-13u00
Flanders BWP Cup lees meer
13u00-16u00
CDN Gent - Intermédiaire I lees meer
16u30-17u30
HROV Jumping - PONY - 70cm lees meer
17u30-19u00
HROV Jumping - PONY - 80cm lees meer
19u00-20u30
HROV Jumping - PONY - 90cm lees meer
20u30-22u00
HROV Jumping - PONY - 1m lees meer

LONGEERRING HAL 1

09u00-09u15
Vrijheidsdressuur door Quentin Vaerman lees meer
09u15-09u45
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
09u45-10u00
EDIX® saddles, een boomloos zadel aanpassen en fixeren lees meer
10u00-10u30
Saddle inside out door Ho(rse)Gent lees meer
10u30-11u30
Ponyritjes onder begeleiding van De Hoefslag lees meer
11u30-11u50
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
11u50-12u10
Demonstratie Gaetan Bocklandt ismw FRA & Aleashop lees meer
12u10-12u30
Demonstratie Aleashop: hoefverzorging, schoenen lees meer
12u30-13u00
Voorstelling Endurance door Vlaamse Liga Paardensport lees meer
13u00-13u20
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
13u20-13u30
Vrijheidsdressuur door Quentin Vaerman lees meer
13u30-14u30
Ponyritjes onder begeleiding van De Hoefslag lees meer
14u30-14u50
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
14u50-15u10
Demonstratie Aleashop: zadelpassen lees meer
15u15-15u35
Voorstelling Stal Groot Prooyen lees meer
15u40-16u00
Demonstratie Centered Riding Belgium lees meer
16u00-16u30
Dressuur met een WoW zadel lees meer
16u30-16u45
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
16u45-17u00
Show door valkerij Ardanwen lees meer
17u00-17u15
Vrijheidsdressuur door Showteam Nalanta : Jesse Drent & Eva Roemaat lees meer
17u15-17u45
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
17u45-18u15
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
18u15-18u30
Vrijheidsdressuur door Quentin Vaerman lees meer
18u30-18u45
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
18u45-19u10
Rasvoorstelling Arabo-Friezen door het EAFS lees meer
19u10-19u20
EDIX® saddles, een boomloos zadel aanpassen en fixeren lees meer
19u20-19u40
Voorstelling Rijschool El Hacienda lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 1

SEMINARIERUIMTE HAL 5

Kaartlezen - Marijke Maes lees meer
Knopen - Philippe Demeester lees meer
Wat meenemen op trektocht (zadeltassen, pakpaard) Marijke Maes lees meer

HOOFDPISTE HAL 1

08u00-14u30
VLP Team Battle lees meer
14u30-15u00
Clinic Mennen met Wim De Poorter lees meer
15u00-16u00
Superfinale Indoor Mencup lees meer
16u00-18u30
Dubbele vierspan battle lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 3

09u00-18u00
NRHA - Reining lees meer

DEMOPISTE HAL 5

09u00-10u45
Talents @ Work lees meer
10u45-11u05
LRV Stoelrijden lees meer
11u05-11u25
LRV Training groepsdressuur lees meer
11u30-11u50
Rasvoorstelling Belgisch Fjorden Paardenstamboek lees meer
11u50-12u15
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
12u15-12u30
Demonstratie Reining door de Vlaamse Liga Paardensport lees meer
12u30-12u50
Rasvoorstelling Freiberger door BFMA lees meer
12u50-13u00
Show door valkerij Ardanwen lees meer
13u00-13u15
Rasvoorstelling door het Belgisch Arabische Paarden Stamboek lees meer
13u15-13u30
Rasvoorstelling Belgisch Merens Stamboek lees meer
13u30-13u45
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
13u45-14u00
Voorstelling NRPS stamboek lees meer
14u00-14u30
Horsemanship demonstratie door 2 Lazy 7 Ranch lees meer
14u30-14u50
EDIX® saddles, Luc Dedeene: De verbinding met je paard. lees meer
14u50-15u10
Demonstratie Centered Riding Belgium lees meer
15u10-15u30
Voorstelling El Hacienda lees meer
15u30-15u45
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
15u45-16u15
Kür Claudia Fassaert & Gaetan Bocklandt: Traditionele optoming vs Bitloos lees meer
16u15-16u30
Voorstelling Minipaardjes lees meer
16u30-16u45
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
16u45-17u00
Rasvoorstelling Belgisch Lusitano Stamboek lees meer
17u00-17u10
Rasvoorstelling Europese Arabo Friezen stamboek lees meer
17u10-17u30
Voorstelling door HorSense lees meer
17u30-17u45
Voorstelling Stal Groot Prooyen lees meer
17u45-18u05
Caroline Noterman lees meer
18u05-18u30
LRV Kür Op muziek lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 7

09u00-11u30
Superfinale dressuur Youngster Cup Pony's lees meer
12u00-12u30
Stokpaardrace door de leden van LRV Oost-Vlaanderen lees meer
12u30-19u00
LRV Finale indoor jumping Oost-Vlaanderen Pony's lees meer

LONGEERRING HAL 1

09u00-09u30
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
09u30-09u45
Vrijheidsdressuur door Quentin Vaerman lees meer
09u45-10u15
Saddle inside out door Ho(rse)Gent lees meer
10u15-10u30
EDIX® saddles, een boomloos zadel aanpassen en fixeren lees meer
10u30-11u30
Ponyritjes onder begeleiding van De Hoefslag lees meer
11u30-11u50
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
11u50-12u10
Demonstratie Gaetan Bocklandt ismw FRA & Aleashop lees meer
12u10-12u30
Demonstratie Aleashop: hoefverzorging, schoenen lees meer
12u30-13u00
Dressuur met een WoW zadel lees meer
13u00-13u20
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
13u20-13u30
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
13u30-14u30
Ponyritjes onder begeleiding van De Hoefslag lees meer
14u30-14u50
Demonstratie Aleashop: Mieke Verdonck : De Concord Longe en Concord Leader in de praktijk lees meer
14u50-15u10
Demonstratie Aleashop: zadelpassen lees meer
15u10-15u20
Vrijheidsdressuur door Showteam Nalanta : Jesse Drent & Eva Roemaat lees meer
15u20-15u45
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
15u45-16u15
Show door valkerij Ardanwen lees meer
16u15-16u30
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
16u30-16u50
Voorstelling Stal Groot Prooyen lees meer
16u50-17u10
Demonstratie Centered Riding Belgium lees meer
17u10-17u20
Vrijheidsdressuur door Quentin Vaerman lees meer
17u20-17u40
EDIX® saddles, een boomloos zadel aanpassen en fixeren lees meer
17u40-18u00
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
18u00-18u20
Voorstelling Rijschool El Hacienda lees meer
18u20-18u30
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 1

10u00-12u00
Het groot voedingsdebat lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 5

Wat meenemen op trektocht (zadeltassen, pakpaard) Marijke Maes lees meer
Het belang van ruw- en krachtvoer - Arthur Tanghe lees meer
Knopen - Philippe Demeester lees meer
Kaartlezen - Marijke Maes lees meer
Top