24 - 25 - 26 FEBRUARI 2017
FLANDERS EXPO GENT

Flanders horse talent show

BEZOEKERS

PROGRAMMA

Stel zelf jouw programma samen en ontdek welke dag best geschikt is voor jouw bezoek aan Flanders Horse Expo 2017. Zoek gericht:

HOOFDPISTE HAL 1

09u00-11u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m20 lees meer
11u30-15u30
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m30 lees meer
15u30-18u30
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m35 lees meer
18u30-20u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m40 lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 7

14u00-15u30
Bates Saddles Masters - 1m lees meer
15u30-17u00
Bates Saddles Masters - 1m10 lees meer
17u00-20u00
Bates Saddles Masters - 1m20 lees meer

HOOFDPISTE HAL 1

09u00-11u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m20 lees meer
10u30-14u30
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m30 lees meer
14u30-17u30
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m35 lees meer
17u30-19u30
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m40 lees meer
19u30-19u45
Show Miguell Da Fonseca - Wereldkampioen Working Equitation lees meer
20u00-22u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - MASTERS Sponsored by Cloots Ruitersport lees meer
22u00-02u00
RIDERSPARTY lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 3

09u00-15u00
Kids @ Flanders Horse Expo lees meer
15u15-15u45
Clinic door Chris Irwin lees meer
16u00-17u30
Wintec Saddles Masters - pony 70 cm - proef Ideale Tijd lees meer
17u30-19u00
Wintec Saddles Masters - pony 80cm lees meer
19u00-20u30
Wintec Saddles Masters - pony 90cm lees meer
20u30-22u00
Wintec Saddles Masters - pony 1m lees meer

Demopiste hal 5

10u00-10u30
Rasvoorstelling Belgisch Merens Stamboek lees meer
10u30-10u45
Rasvoorstelling Belgisch Lusitano Stamboek lees meer
10u45-11u00
Rasvoorstelling Pura Raza Espagnola lees meer
11u00-11u25
Rasvoorstelling Europese Arabo-Friezen Stamboek lees meer
11u25-11u45
Rasvoorstelling van het Ijslandse paard lees meer
11u45-12u00
Rasvoorstelling door het Belgisch Arabische Paarden Stamboek lees meer
12u00-12u15
Voorstelling Stal Darley Angel - 6tal met Friese Paarden lees meer
12u15-12u45
Show door valkerij Ardanwen lees meer
12u45-13u00
Voorstelling van goedgekeurde dekhengst At Nasha door Heidi De Ruyver lees meer
13u00-13u30
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
13u30-14u00
Voorstelling Paardencoaching door HorSense lees meer
14u00-14u30
Voorstelling door dressuuramazone Jenny Veenstra lees meer
14u30-15u00
Horse Respect Freestyle - training door Liesbeth Marijs lees meer
15u00-15u30
Voorstelling door Mirrorhorses lees meer
15u30-16u00
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
16u00-16u15
Voorstelling Stal Den Hooie lees meer
16u15-16u30
Rasvoorstelling Belgisch Lusitano Stamboek lees meer
16u30-16u45
Rasvoorstelling Belgisch Merens Stamboek lees meer
16u45-17u05
Rasvoorstelling Europese Arabo-Friezen Stamboek lees meer
17u05-17u30
Demonstratie Centered Riding Belgium lees meer
17u30-17u45
Rasvoorstelling Pura Raza Espagnola lees meer
17u45-18u00
Rasvoorstelling door het Belgisch Arabische Paarden Stamboek lees meer
18u00-18u15
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
18u15-18u45
Clinic door Chris Irwin lees meer
18u45-19u15
Slimmer trainen - Demonstratie door Equidressage lees meer
19u15-19u45
Horsemanship demonstratie door 2 Lazy 7 Ranch lees meer
19u45-20u15
Demonstratie Bitfitting door IEEBF lees meer
20u15-20u45
Show door valkerij Ardanwen lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 7

09u00-11u00
Bates Saddles Masters - 1m05 - Sponsored by Ruitersweelde lees meer
11u00-13u00
Bates Saddles Masters - 1m15 - Sponsored by Kentucky lees meer
13u00-14u30
Bates Saddles Masters - 1m25 - Sponsored by Aveve lees meer
14u30-15u30
Bates Saddles Masters - 80cm - Sponsored by Standaard Boekhandel Waregem lees meer
15u30-17u00
Bates Saddles Masters - 90cm - Sponsored by Hippo-Physic Aquatraining lees meer
17u00-19u00
Bates Saddles Masters - 1m - Sponsored by Fortis-Equus lees meer
19u00-21u00
Jumping: Studentenruiters lees meer
21u00-22u00
Horseball: Finale Promotour lees meer

LONGEERRING HAL 1

10u00-10u30
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
10u30-11u00
Horse Respect Freestyle - training door Liesbeth Marijs lees meer
11u00-11u30
Show door valkerij Ardanwen lees meer
11u30-12u00
Demonstratie Centered Riding Belgium lees meer
12u00-12u30
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
12u30-13u00
Horse Respect Freestyle - training door Liesbeth Marijs lees meer
13u00-13u30
Demonstratie Aleashop : Bitloos rijden lees meer
13u30-13u45
Voorstelling van goedgekeurde dekhengst At Nasha door Heidi De Ruyver lees meer
13u45-14u00
Show door valkerij Ardanwen lees meer
14u00-14u10
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
14u10-14u30
Vrijheidsdressuur door Showteam Nalanta : Jesse Drent & Eva Roemaat lees meer
14u30-15u00
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
15u00-15u30
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
15u30-15u45
Show door valkerij Ardanwen lees meer
15u45-16u00
Osteopathie voor paarden door dierenartse Evi Vandersmissen lees meer
16u00-16u30
Equicoaching® persoonlijke en bedrijfscoaching met paarden vanuit het nu lees meer
16u30-17u00
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
17u00-17u30
Vrijheidsdressuur door Showteam Nalanta : Jesse Drent & Eva Roemaat lees meer
17u30-17u45
Osteopathie voor paarden door dierenartse Evi Vandersmissen lees meer
17u45-18u00
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
18u00-18u30
Demonstratie Aleashop: zadelpassen lees meer
18u30-18u40
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
18u40-19u15
Het werk aan de longe door Ruben Oosterlijnck lees meer
19u15-19u45
Demonstratie Aleashop: hoefverzorging, schoenen lees meer
19u45-20u15
Koliek bij paarden: Hoe zien of het een maag- of darmkoliek is? - Equina -Evy Macquoy lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 1

09u00-14u00
Kids @ Flanders Horse Expo : Educatief parours voor scholen lees meer
14u00-14u30
Je paard als danspartner door An Van den Ende (Horses Tomorrow) lees meer
14u30-15u00
Lezing door Ver-Schil lees meer
15u00-15u30
Equine Studies lees meer
15u30-16u00
Je paard gezond in 5 stappen - Equina -Evy Macquoy lees meer
16u00-16u30
Slimmer trainen, de theorie - door Equidressage lees meer
16u30-17u00
Lezing door HorSense lees meer
17u00-17u30
Ademhalingsproblemen/ COPD bij paarden oplossen met shiatsu - Equina -Evy Macquoy lees meer
17u30-18u00
Vergunningen in de paardensector - Adhemar advocaten lees meer
18u00-18u30
Het gebruik van trainingsapparatuur in de paardensport - Kylix lees meer
18u30-19u00
Samenwerking in de paardensector – risico's en juridische aandachtspunten - Adhemar advocaten lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 5

12u00-13u00
Verzekeringen door Wim Schrevens - KBC lees meer
13u00-14u00
Paardentoerisme Vlaams Brabant Vanessa Massaer – Toerisme Vlaams Brabant lees meer
14u00-15u00
Wat meenemen op trektocht (zadeltassen, pakpaard) Marijke Maes lees meer
15u00-16u00
Knopen - Philippe Demeester lees meer
16u00-17u00
LRV - Maude De Smedt lees meer
17u00-18u00
Kaartlezen - Marijke Maes lees meer

HOOFDPISTE HAL 1

09u00-12u30
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m35 lees meer
12u30-15u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m25 lees meer
15u30-19u30
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - 1m40 lees meer
19u30-19u45
Show Miguell Da Fonseca - Wereldkampioen Working Equitation lees meer
20u00-23u00
Ghent Masters of Showjumping CSI ** - GROTE PRIJS lees meer
23u00-02u00
RIDERSPARTY lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 3

09u30-12u00
Flanders BWP Cup lees meer
12u00-14u00
Flanders Horse Talent Show lees meer
14u00-16u30
NBHA : Barrelrace - Polebending - Flagrace lees meer
16u30-19u30
Western Performance Show lees meer
19u30-21u45
Extreme Cowboy Race by BEXCA lees meer
21u45-22u30
Barrelrace Finale by NBHA lees meer

Demopiste hal 5

09u15-09u30
Rasvoorstelling door het Belgisch Arabische Paarden Stamboek lees meer
09u30-09u45
Voorstelling Stal Darley Angel - 6tal met Friese Paarden lees meer
09u45-09u55
Rasvoorstelling Belgisch Merens Stamboek lees meer
09u55-10u00
Rasvoorstelling Europese Arabo-Friezen Stamboek lees meer
10u00-10u15
Rasvoorstelling Belgisch Lusitano Stamboek lees meer
10u15-10u30
Rasvoorstelling Pura Raza Espagnole lees meer
10u30-10u45
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
10u45-11u00
Animatie met Trekpaarden - touwtrekken, stoelendans, vliegend tapijt lees meer
11u00-11u15
Groepsdressuur door LRV lees meer
11u15-11u20
Show door valkerij Ardanwen lees meer
11u20-11u40
Rasvoorstelling Europese Arabo-Friezen Stamboek lees meer
11u40-12u00
Rasvoorstelling Belgisch Fjorden Paardenstamboek: Viertal in Noorse klederdracht lees meer
12u00-12u30
Rasvoorstelling Freiberger door BFMA lees meer
12u30-12u50
Horse Respect Freestyle - training door Liesbeth Marijs lees meer
12u50-13u10
Voorstelling door Mirrorhorses lees meer
13u10-13u30
Voorstelling door dressuuramazone Jenny Veenstra lees meer
13u30-14u00
Horsemanship demonstratie door 2 Lazy 7 Ranch lees meer
14u00-14u20
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
14u20-14u30
Voorstelling van goedgekeurde dekhengst At Nasha door Heidi De Ruyver lees meer
14u30-14u45
Animatie met Trekpaarden - touwtrekken, stoelendans, vliegend tapijt lees meer
14u45-14u55
Rasvoorstelling Belgisch Merens Stamboek lees meer
15u00-15u30
Clinic door Bastiaan De Recht lees meer
15u30-16u00
Slimmer trainen - Demonstratie door Equidressage lees meer
16u00-16u30
Clinic door Chris Irwin lees meer
16u30-16u50
Voorstelling Paardencoaching door HorSense lees meer
16u50-17u00
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
17u00-17u20
Demonstratie Bitfitting door IEEBF lees meer
17u20-17u30
Vrijheidsdressuur door Showteam Nalanta : Jesse Drent & Eva Roemaat lees meer
17u30-17u45
Animatie met Trekpaarden - touwtrekken, stoelendans, vliegend tapijt lees meer
17u45-18u00
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
18u00-18u30
Rasvoorstelling Belgisch Connemara Stamboek lees meer
18u30-18u45
Rasvoorstelling Europese Arabo-Friezen Stamboek lees meer
18u45-19u00
Rasvoorstelling van het Ijslandse paard lees meer
19u00-19u15
Voorstelling NRPS stamboek lees meer
19u15-19u30
Rasvoorstelling Pura Raza Espagnola lees meer
19u30-19u45
Rasvoorstelling Belgisch Lusitano Stamboek lees meer
19u45-20u00
Rasvoorstelling door het Belgisch Arabische Paarden Stamboek lees meer
20u00-20u15
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
20u15-20u30
Voorstelling door dressuuramazone Jenny Veenstra lees meer
20u30-20u45
Voorstelling Stal Den Hooie lees meer
20u45-21u15
Demonstratie Centered Riding Belgium lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 7

09u00-15u00
VLP Team Battle lees meer
15u00-15u30
Clinic door Chris Irwin lees meer
15u30-20u00
CDN Ghent - PSG & Inter I lees meer
20u00-20u15
Voorstelling VLP Demoteam lees meer
20u15-20u30
Prijsuitreiking CDN Gent lees meer
20u30-20u45
Grand Prix Kür aan de lange lijnen door Bastiaan De Recht lees meer
20u45-21u15
Clinic door Kirsten Brouwer : De opleiding van het jonge paard richting het wereldkampioenschap dressuur! lees meer
21u15-21u35
Clinic door Michèle George lees meer
21u40-22u00
Grand Prix met lusitano's door Hester Bisschot lees meer
22u00-22u30
Hengstenvoorstelling door Kirsten Brouwer & Anne-Marie Dijkstra-Brouwer lees meer

LONGEERRING HAL 1

09u00-09u30
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
09u30-10u00
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
10u00-10u30
Demonstratie Aleashop: zadelpassen lees meer
10u30-10u40
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
10u40-11u00
Horse Respect Freestyle - training door Liesbeth Marijs lees meer
11u00-11u15
Osteopathie voor paarden door dierenartse Evi Vandersmissen lees meer
11u15-11u45
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
11u45-12u00
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
12u00-12u30
Mijn paard soepel en nageeflijk met shiatsu? - Equina -Evy Macquoy lees meer
12u40-13u00
BK Vlechten - Voorstelling van de kandidaten lees meer
13u00-13u15
Voorstelling van goedgekeurde dekhengst At Nasha door Heidi De Ruyver lees meer
13u15-14u15
Ponyritjes onder begeleiding van De Hoefslag lees meer
14u15-14u30
Show door valkerij Ardanwen lees meer
14u30-15u00
Demonstratie Aleashop: Bitloos rijden lees meer
15u00-15u30
BK Vlechten - Resultaten en prijsuitreiking lees meer
15u30-16u30
Ponyritjes onder begeleiding van De Hoefslag lees meer
16u30-16u40
Vrijheidsdressuur door Showteam Nalanta : Jesse Drent & Eva Roemaat lees meer
16u40-17u00
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
17u00-17u15
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
17u15-18u00
Het werk aan de longe door Ruben Oosterlijnck lees meer
18u00-18u15
Osteopathie voor paarden door dierenartse Evi Vandersmissen lees meer
18u15-18u30
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
18u30-19u00
Demonstratie Aleashop: hoefverzorging, schoenen lees meer
19u00-19u15
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
19u15-19u45
Equicoaching® persoonlijke en bedrijfscoaching met paarden vanuit het nu lees meer
19u45-20u15
Demonstratie Bitfitting door IEEBF lees meer
20u15-20u45
Show door valkerij Ardanwen lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 1

10u00-12u00
Identificatie van paarden - PaardenPunt Vlaanderen & Departement landbouw en visserij lees meer
12u30-13u00
Cranio Sacrale Therapie voor paarden door Isabelle Respilleux (EquiDestra) lees meer
13u00-13u30
Mager, mank en stijf... Wat is de link?? - Equina -Evy Macquoy lees meer
13u30-14u00
Lezing door HorSense lees meer
14u00-14u30
Het gebruik van trainingsapparatuur in de paardensport - Kylix lees meer
14u30-15u00
Slimmer trainen, de theorie - door Equidressage lees meer
15u00-15u30
Lezing door MirrorHorses lees meer
15u30-16u00
Je paard gezond in 5 stappen - Equina -Evy Macquoy lees meer
16u30-17u00
Lezing door Ver-Schil lees meer
17u00-17u30
Spelenderwijs en ontwikkelingsstimulerend paardrijden voor kinderen met en zonder beperking door Anouk Van Driessche (Equivalencia) lees meer
17u30-18u00
Equine Studies lees meer

SEMINARIERUIMTE CAVALOR

13u30-15u00
Het groot voedingsdebat lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 5

12u00-13u00
LRV - Maude De Smedt lees meer
13u00-14u00
Knopen - Philippe Demeester lees meer
14u00-15u00
Kaartlezen - Marijke Maes lees meer
15u00-16u00
Toerisme Oost-Vlaanderen Philippe Van De Velde lees meer
16u00-17u00
Identificatie en eigendomsrecht Rudi Eerdekens en Jan De Boitselier lees meer
17u00-18u00
Wat meenemen op trektocht (zadeltassen, pakpaard) Marijke Maes lees meer

HOOFDPISTE HAL 1

08u00-11u00
CDN Ghent - Deel 2 : Kür op muziek PSG & Inter lees meer
11u00-11u15
Voorstelling van het BWP dressuurkader lees meer
11u15-11u30
Prijsuitreiking CDN Ghent Prix Saint George & Intermediare I lees meer
11u30-12u00
Clinic door Bastiaan De Recht lees meer
12u00-12u30
Clinic door Jan Nivelle : Overgangen lees meer
12u30-13u00
Clinic door Chris Irwin lees meer
13u15-14u00
Mennen: Tiffany-proef voor elegantie rijders lees meer
14u00-16u00
Superfinale VLP Mennen indoorcup lees meer
16u00-17u00
Dubbele vierspan battle lees meer
17u00-18u30
Finale Flanders Horseballcup lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 3

09u00-10u30
Superfinale dressuur Youngster Cup Pony's lees meer
10u30-11u00
Demonstratie Chris Irwin lees meer
11u00-19u00
LRV Finale indoor jumping Oost-Vlaanderen Pony's lees meer

Demopiste hal 5

09u00-09u30
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
09u30-10u00
Animatie met Trekpaarden - touwtrekken, stoelendans, vliegend tapijt lees meer
10u00-10u15
Demonstratie LRV: Ponyspelen en stoelrijden lees meer
10u15-10u30
Voorstelling Stal Darley Angel - 6tal met Friese Paarden lees meer
10u30-10u45
Rasvoorstelling door het Belgisch Arabische Paarden Stamboek lees meer
10u45-11u00
Rasvoorstelling van het Ijslandse paard lees meer
11u00-11u20
Voorstelling NRPS stamboek lees meer
11u20-11u40
Voorstelling door dressuuramazone Jenny Veenstra lees meer
11u40-12u00
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
12u00-12u30
Rasvoorstelling Freiberger stamboek lees meer
12u30-12u50
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
12u50-13u00
Rasvoorstelling Belgisch Merens Stamboek lees meer
13u00-13u20
Rasvoorstelling Belgisch Fjorden Paardenstamboek lees meer
13u20-13u40
Rasvoorstelling Europese Arabo-Friezen Stamboek lees meer
13u40-14u00
Horse Respect Freestyle - training door Liesbeth Marijs lees meer
14u00-14u15
Vrijheidsdressuur door Showteam Nalanta : Jesse Drent & Eva Roemaat lees meer
14u15-14u35
Demonstratie LRV: Kür op muziek lees meer
14u35-14u45
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
14u45-15u00
Voorstelling van goedgekeurde dekhengst At Nasha door Heidi De Ruyver lees meer
15u00-15u15
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
15u15-15u30
Show door valkerij Ardanwen lees meer
15u30-15u45
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
15u45-16u00
Animatie met Trekpaarden - touwtrekken, stoelendans, vliegend tapijt lees meer
16u00-16u15
Rasvoorstelling Europese Arabo-Friezen Stamboek lees meer
16u15-16u40
Demonstratie Bitfitting door IEEBF lees meer
16u40-16u55
Voorstelling Stal Den Hooie lees meer
16u55-17u20
Slimmer trainen - Demonstratie door Equidressage lees meer
17u20-17u45
Voorstelling Paardencoaching door HorSense lees meer
17u45-18u10
Horsemanship demonstratie door 2 Lazy 7 Ranch lees meer
18u10-18u30
Voorstelling door Mirrorhorses lees meer

WEDSTRIJDPISTE HAL 7

09u00-11u30
Demo-wedstrijd Working Equitation lees meer
11u30-12u30
Working Equitation Clinic met Miguell Da Fonseca - Wereldkampioen: Het groene paard vs de master lees meer
12u30-12u45
Speed Trail Portugese Riders Working Equitation lees meer
13u00-13u15
Rasvoorstelling Pura Raza Espagnole lees meer
13u15-13u25
Show Miguell Da Fonseca - Wereldkampioen Working Equitation : Carrousel lees meer
13u25-13u40
Rasvoorstelling Pura Raza Espagnole lees meer
13u40-14u00
Clinic door Hester Bisschot - Europees kampioene bij de Lusitano's lees meer
14u00-14u15
Rasvoorstelling ABEL : Mini-Golega lees meer
14u15-14u35
Live Les Hester Bisschot - Europees kampioene bij de Lusitano's lees meer
14u35-14u45
Garocha Pas de Deux lees meer
14u45-14u50
Rasvoorstelling ABEL : Kür op muziek lees meer
15u15-15u30
Kür op muziek aan de lange lijnen : Bastiaan De Recht lees meer
15u30-18u30
MCI - Masters Du Cheval Ibérique - Kür op muziek lees meer

LONGEERRING HAL 1

09u00-09u30
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
09u30-10u00
Demonstratie Aleashop: hoefverzorging, schoenen lees meer
10u00-11u00
Ponyritjes onder begeleiding van De Hoefslag lees meer
11u00-11u20
Horse Respect Freestyle - training door Liesbeth Marijs lees meer
11u20-11u30
Vrijheidsdressuur door Cathy Mittig lees meer
11u30-12u00
Demonstratie Aleashop: Bitloos rijden lees meer
12u00-12u30
Oh nee, mijn paard blijft te mager: Wat zijn de oorzaken en hoe krijg ik mijn paard op 3 maanden tijd weer op gewicht? - Equina -Evy Macquoy lees meer
12u30-12u40
Vrijheidsdressuur door Showteam Nalanta : Jesse Drent & Eva Roemaat lees meer
12u40-13u00
BK Vlechten - Voorstelling van de kandidaten lees meer
13u00-14u00
Ponyritjes onder begeleiding van De Hoefslag lees meer
14u00-14u15
Osteopathie voor paarden door dierenartse Evi Vandersmissen lees meer
14u15-14u30
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
14u30-15u15
Het werk aan de longe door Ruben Oosterlijnck lees meer
15u15-15u45
BK Vlechten - Resultaten en prijsuitreiking lees meer
15u45-16u15
Equicoaching® persoonlijke en bedrijfscoaching met paarden vanuit het nu lees meer
16u15-16u30
Rasvoorstelling Belgisch Stamboek van het Friese Paard lees meer
16u30-17u00
Vrijheidsdressuur door Showteam Nalanta : Jesse Drent & Eva Roemaat lees meer
17u00-17u30
Demonstratie Aleashop: zadelpassen lees meer
17u30-18u00
Kinderanimatie met miniatuurpaardjes door Mini Horse World lees meer
18u00-18u15
Kinderanimatie door de Buckwalhoeve lees meer
18u15-18u30
Show door valkerij Ardanwen lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 1

10u00-10u30
Introductie tot clickertraining door Françoise Decoster (Horse's Mind) lees meer
10u30-11u00
VLP Endurance lees meer
11u00-11u30
Equine Studies lees meer
11u00-11u30
Lezing Bitfitting door IEEBF lees meer
11u30-12u00
Mager, mank en stijf... Wat is de link?? -Equina -Evy Macquoy lees meer
12u30-13u00
Het gebruik van trainingsapparatuur in de paardensport - Kylix lees meer
13u00-13u30
Lezing door Ver-Schil lees meer
14u00-14u30
Slimmer trainen, de theorie - door Equidressage lees meer
14u30-15u00
De preventie van rug- en heupklachten tijdens paardrijden - Wouter Dhoore lees meer
15u00-15u30
Je paard gezond in 5 stappen - Equina -Evy Macquoy lees meer
15u30-16u00
Invloed van de ruiter op takt en beenzetting van het paard door Valérie Cornille (EquiStyle) lees meer
16u00-16u30
Lezing door HorSense lees meer
16u30-17u00
Parasitaire infecties en mestonderzoek bij paarden - MestLab lees meer

SEMINARIERUIMTE HAL 5

10u00-11u00
Wat meenemen op trektocht (zadeltassen, pakpaard) Marijke Maes lees meer
11u00-12u00
Het belang van ruw- en krachtvoer - Arthur Tanghe lees meer
12u00-13u00
Wat je als (semi) professionele paardenhouden al lang wilde weten ! – SBB Dirk De Lamper lees meer
13u00-14u00
HorseID - Annick Daems lees meer
14u00-15u00
Hoefverzorging - Frank Avermaete lees meer
15u00-16u00
Voorstelling Equi-training + demo zit Training Philippe Minquet lees meer
16u00-17u00
Knopen - Philippe Demeester lees meer
17u00-18u00
Kaartlezen - Marijke Maes lees meer
Top