Flanders Horse Expo Bezoeker

Exposantenlijst

Naam Hal Website Categorie
't Klein Westhof hal 5 - stand 5121 http://www.tkleinwesthof.be Recreatie
't Snoeperke hal 1 - stand 1711 http://www.happy-tony.be Voeding
4M Concept bvba hal 1 - stand 1128 http://www.4mhorseboxes.com Transport
Adriano Busato hal 5 - stand 5415 http://www.adrianobusato.com Sport
Agos hal 1 - stand 1326 http://www.agos.be Industriebouw
Akkor International - Kozy Socks hal 1 - stand 1204 http://www.kozysocks.com Sport
Alea hal 1 - stand 1512 http://www.aleashop.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Amazone Fencing hal 1 - stand 1741 http://www.amazone-fences.com Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Andrzey Woda hal 1 - stand 1113 Ruitersport
Aorta hal 1 - stand 1104 http://www.ja-horse.com Sport
Askara hal 1 - stand 1646 http://www.askara.fr Sport
Association Walonne de Tourisme Equestre hal 5 - stand 5219 http://www.awte.be Recreatie
ATC Van Damme - Theault hal 1 - stand 1640 http://www.theault.be Transport
AVEVE Veevoeding hal 1 - stand 1743 http://www.aveveagrarisch.be Veevoeders
B&B Haus Fexen hal 5 - LRV dorp http://www.hausfexen.be
Baba-Art hal 1 - stand 1004 Kunst
Bart Moonen Ruitersport - Ruiterstad hal 1 - stand 1228 Kleding
Bart Van den Bossche - B-S Products http://www.bs-products.be Vachten & Huiden
Beatrice Bulteau hal 5 - LRV dorp http://www.beatricebulteau.com kunst
Beel NV hal 1 - stand 1748 http://www.firmabeel.be Transport - Automotive
Best-Mix hal 1 - stand 1034 http://www.best-mix.be Veevoeders
Beurscafé Naudts hal 1 - stand 1536 Voeding
Bit Magazine hal 5 - stand 5215 http://www.bitmagazine.nl Hippische Media
Bloomfield ICP hal 1 - stand 1527 http://www.bloomfields.co Transport
Bloso hal 1 - stand 1125 http://www.bloso.be Sport
Borduur Company hal 1 - stand 1030 http://www.borduurcompany.eu Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Bossenaere hal 5 - stand 5413 http://www.bossenaere.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Bourgon Foodtruck hal 1 - stand 1211 http://www.francky.be
Buckwalhoeve hal 1 - stand 1109 http://www.buckwalhoeve.be Ponyrijden
C&C Complet hal 1 - stand 1648 http://www.cc-complet.be Stalmaterialen
CAH Vilentum hal 1 - stand 1533 http://www.cahvilentum.nl Onderwijs
Canada Socks hal 1 - stand 1745 http://www.canadasocks.be Sokken & ondergoed
CAP magazine - Mensport hal 1 - stand 1222 http://www.capmagazine.eu Hippische Media
Care For Repair http://www.careforrepair.be
Clicker Coach hal 5 - LRV-dorp http://www.clickercoach.nl
Cloots Ruitersport hal 1 - stand 1638 http://www.clootsruitersport.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Cohen hal 1 - stand 1645 Voeding
Concorde Industrie Trading hal 1 - stand 1327 http://www.hdcpfriandises.fr Veevoeders - Supplementen
Corazon Healing Center Bvba hal 1 - stand 1613 http://www.corazon.be Coaching
Corton hal 1 - stand 1134 http://www.corton.eu Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
DB Fourage hal 1 - stand 1733 http://www.dbfourage.com Strooisel
De Barones Ruitersport hal 5 - stand 5138 http://www.debaronesruitersport.nl Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
De Ras & Ko - Horse Immo hal 1 - stand 1632 http://www.horse-immo.be Vastgoed
De Rauw Albien hal 1 - stand 1108 http://www.derauwalbien.be Mechanisatie - tractoren
DLV hal 1 - stand 1601 http://www.dlv.be Diensten
DM Fencing & Gates hal 1 - stand 1210 http://www.dmfencing.eu Piste aanleg - afsluitingen
Domaine d'Azlan du Monty hal 5 - stand 5133 http://www.domaine-dazlan.com Fokkerij
Donnerberg hal 1 - stand 1209 http://www.donnerberg.net Welness
Dre van de VLP http://www.vlp.be/Dr-van-de-VLP/ Recreatie
Eifel Zu Pferd hal 5 - LRV dorp http://www.eifelzupferd.de
Equi-repair hal 1 - stand 1310 http://www.equi-repair.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Equicty hal 1 - stand 1656 http://www.equicty.com Software
EquiFyt - Agrobs hal 1 - stand 1744 http://www.equifyt.com Veevoeders - Supplementen
Equimundo hal 1 - stand 1136 http://www.equimundo.com Hippische Media
Equinan hal 1 - stand 1524 http://www.equinan.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Equisafe hal 5 - stand 5139 http://www.equi-safe.nl Materialen
Equischoen hal 5 - stand 5237 http://www.equischoen.com Recreatie
Equitime hal 5 - stand 5221 http://www.equi-time.be Hippische Media
Equitraining hal 5 - LRV-dorp http:// www.equi-training.be
Fagadis hal 1 - stand 1747 http://www.fagadis.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Fellini hal 1 - stand 1312 Sport
Fhorse hal 1 - stand 1325 http://www.fhorse.fr Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Finesa hal 3 - stand 3412 http://www.passievoorpaarden.com Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Flecht & Seilerei Brockamp hal 1 - stand 1710 http://www.seilerei-brockamp.de Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
G.V.S Van Sprengel hal 1 - stand 1124 http://www.gvs-stallenbouw.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Gaston Mercier hal 1 - stand 1324 http://www.gaston-mercier.com Sport
GDS Tuinhout hal 3 - stand 3117 Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Glossy Lifestyle hal 1 - stand 1525 Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Greenfield Selection hal 1 - stand 1652 http://www.greenfieldselection.com Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Grondbeheer Vlaanderen hal 1 - stand 1303 http://www.gronddepot.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Group LH hal 1 - stand 1656 Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
GTM hal 1 - stand 1504 Kleding
Hey Bisco hal 1 - stand 1123 http://shop.heybisco.nl Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
HHP hal 1 - stand 1224 http://www.hhp.be Gezondheid
Hippo Sofia Academie hal 5 - stand 5231 http://www.hipposofia.com Opleidingsinstituut
Hippo-Trail hal 1 - stand 1734 http://www.hippo-trail.be Recreatie
Hippo-Trek hal 1 - stand 1332 http://www.hippotrek.be Toerisme
HippoService hal 1 - stand 1127 http://www.hippo.be Hippische Media
Hippozorg - Xcellent Horse Insurance hal 1 - stand 1735 http://www.hippozorg.be Verzekeringen
Hof van Lier hal 5 - stand 5227 http://www.hofvanlier.be Toerisme
Holland Horse hal 1 - stand 1400 http://www.ruitersportlochem.nl Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
HOPS di Bertinato Vasco hal 1 - stand 1008 Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Horse Partners hal 1 - stand 1423 http://www.horsepartners.nl Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Horse Respect Freestyle hal 5 - stand 5217 http://www.horserespect.nl Sport
Horse Util Reitsport hal 5 - stand 5417 Ruitersport
Horse's Line hal 5 - stand 5235 http://www.horsesline.com Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Hugho hal 5 - stand 5136 http://www.hugho.nl Paardenvoeders
Hugho hal 5 - stand 5136 http://www.hugho.nl/nl/ Veevoeders
Ikonic hal 1 - stand 1730 http://www.ikonicsaddlery.com/nl Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Immofluisteraar hal 1 - stand 1138 http://www.immofluisteraar.be Vastgoed
Isuzu Benelux hal 1 - stand 1007 http://www.isuzu.be Transport, Automotive
JA Krijgsman hal 1 - stand 1649 http://www.jankrijgsman.nl Voeding
Jantje vanille http://www.jantje.be Voeding
JFF Grafix hal 1 - stand 1218 Accesoires
Kenohorse - Cid Lines hal 1 - stand 1326 http://www.kenohorse.com Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Knegt Quality Tractors hal 1 - stand 1528
Koltec hal 3 - stand 3101 http://www.koltec.nl Producent
Kramer Paardensport hal 5 - stand 5134 http://www.kramer.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Landscape for horses hal 1 - stand 1151 http://landscapeforhorses.be/nl/home Ontwerp & realisatie
Les Saveurs d'Antan hal 1 - stand 1433 Voeding - Specialiteiten
Lope In Western Store hal 3 - stand 3406 http://www.lope-in.com Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
LRV hal 5 - stand 5319 http://www.lrv.be Sport - Recreatie
M-Trac hal 1 - stand 1749 http://www.m-trac.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Maddelin hal 1 - stand 1413 http://www.maddelin.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Mannavita - Animavital hal 1 - stand 1234 http://www.animavital.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Mathieu Kerckhofs Trailers hal 1 - stand 1003 http://www.iforwilliams.net Transport
Media Boekservice hal 1 - stand 1611 http://www.mediaboek.nl Hippische Media
Mijten hal 1 - stand 1701 http://www.mijten.be Veevoeders
Mini Horse World hal 1 - stand 1105 http://www.minihorseworld.be Animatie
Modern Hippo hal 1 - stand 1205 http://www.modernhippo.com Sport - Recreatie - Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Moerman Sam Horse Shoe hal 5 - stand 5233 Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
NAC Agrarisch centrum hal 1 - stand 1432 http://www.nacvzw.be Diensten - Opleidingsinstituut
Novatech International hal 1 - stand 1754 http://www.green7.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Paarden Zorg hal 1 - stand 1631 http://www.paardenzorg.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Paardencrematorium Het Hoeksche Hof hal 5 - stand 5229 http://www.paardencrematorium-hethoekschehof.nl Crematorium
Paardenpistes Lapere hal 1 - stand 1133 Pisteaanleg
Paardentoerisme - Zeeland hal 5 - LRV-dorp http://www.paardentoerismezeeland.com
Parelli Belgium hal 1 - stand 1718 http://www.parelliNH.be Recreatie
PAVO hal 1 - stand 1409 http://www.pavo.be Veevoeders
Peeters Ivan hal 1 - stand 1006 http://www.ivanpeeters.be Sport - Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Perez Guy hal 1 - stand 1129 Wijnen
Poulains hal 1 - stand 1741A http://www.poulains.be
Purello hal 1 - stand 1208 Gezondheid
Rainair Benelux hal 1 - stand 1321 http://www.rainbow-belgium.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Röwer&Rüb hal 1- stand 1424 http://www.roewer-rueb.de Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Resiplast NV hal 5 - stand 5402 http://www.resiplast.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
RH Paardenboxen hal 1 - stand 1305 http://www.geertenhenk.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Robby's Equestrian hal 1 - stand 1415 http://www.robbys-equestrian.com Sport
Roose hal 1 - stand 1738 http://www.strohandelroose.com Strooisel
Salm Horse Team hal 5 - stand 5401 http://www.salmhorseteam.com Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Schoutservice hal 1 - stand 1306 http://www.schoutservice.com Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Schreiber hal 1 - stand 1500 Sport - Recreatie
Sigrid Axthelm hal 1 - stand 1603 http://jagdreiter-shop.de Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Silent Hill Ranch hal 5 - LRV dorp http://www.silenthillranch.be
Smulders Paardenboxen hal 1 - stand 1528 http://www.smulders.pl Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
St. Hyppolyt Nutrition Concepts hal 1 - stand 1707 http://www.st-hippolyt.com Voeding
Stamboek - ABEL - Association Belge des Eleveurs de Chevaux Lusitaniens hal 5 - stand 5440 http://www.abel-lusitano.be Fokkerij
Stamboek - Ancce Bélgica hal 5 - stand 5128 http://www.ancce-belgica.be Fokkerij
Stamboek - Barock Pinto Studbook hal 5 - stand 5426 http://www.barockpintostudbook.com Fokkerij
Stamboek - Belgian Franches-Montagnes / Freiberger association hal 5 - stand 5436 http://www.fm-belgium.be Fokkerij
Stamboek - Belgian Quarter Horse Association (BQHA, BPHC, BTPA) hal 5 - stand 5127 http://www.bqha.be Fokkerij
Stamboek - Belgisch Stamboek IJslandse Paarden hal 5 - stand 5131 http://www.bsijp.be Fokkerij
Stamboek - Belgisch Warmbloed Paard hal 5 - stand 5221 http://www.bwp.be Fokkerij
Stamboek - Belgische Haflingervereniging hal 5 - stand 5424 http://www.haflingerbelgie.be Fokkerij
Stamboek - Belgische Stamboek van het Friese Paard hal 5 - stand 5452 http://www.bsfp-sbcf.be Fokkerij
Stamboek - Belgische Stamboek van het Miniatuurpaard hal 5 - stand 5237 http://www.stamboekbmp.be Fokkerij
Stamboek - Europese Arabo-Friezen Stamboek hal 5 - stand 5434 http://www.eafs.be Fokkerij
Stamboek - Het Belgisch Merens Stamboek hal 5 - stand 5428 http://www.merensbelgium.be Fokkerij
Stamboek - Irish Cob Society hal 5 - stand 5143 http://www.degentsetinkerhoeve.be Fokkerij
Stamboek - N.R.P.S hal 5 - stand 5430 http://www.nrps.nl Fokkerij
Stamboek - Stoeterij van 't Rozenhof hal 5 - stand 5129 http://www.minipaarden.be Fokkerij
Stevens Hindernissen hal 1 - stand 1426 http://www.hindernismateriaal.eu Sport - Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Stick-Art Tomek hal 5 - stand 5419 Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Strovan hal 1 - stand 1739 http://www.strovan.eu Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Superfit Horse Hal 1 - http://www.superfithorse.nl voeders
The Breeches Store hal 1 - stand 1122 http://www.breechesstore.eu Ruitersport
The Hideout Lodge & Guest Ranch hal 1 - stand 1141 http://www.thehideout.com Recreatie
The King's Elephant hal 5 - stand 5416 Http://www.thekingselephant.nl Recreatie
The Western Barn hal 3 - stand 3418 http://www.thewesternbarn.com Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Toerisme Vlaams Brabant hal 5 - LRV-dorp http://www.toerismevlaamsbrabant.be
TOP Gravures hal 5 - stand 5312 http://www.topgravures.com Sport
Traen Noël hal 1 - stand 1412 http://www.traen.eu Transport - Automotive
Two Lazy Seven Ranch hal 5 - stand 5147 http://www.anders-paardrijden.be Recreatie - Natural Horsemanship
VABO hal 1 - stand 1712 http://www.vabobvba.be Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Vakantie te paard hal 1 - stand 1532 http://www.vakantietepaard.be Toerisme
Valkerij Ardanwen hal 5 - stand 5452 http://www.ardanwen.be Valkerij
Verpas hal 1 - stand 1215 http://www.verpas.be Transport
Versele-Laga hal 1 - stand 1600 http://www.cavalor.be Veevoeders - Supplementen
Vlaams Paardenloket hal 5 - stand 5221 http://www.vlaamspaardenloket.be Diensten
Vlaamse Confederatie van het Paard hal 5 - stand 5221 http://www.vlacopaard.be Diensten
Vlaamse Liga Paardensport hal 1 - stand 1132 http://www.vlp.be Sport - Recreatie - Diensten
Voeders Lannoo-Martens hal 1 - stand 1541 http://www.lannoo-martens.com Veevoeders
Voskamp Hall hal 1 - stand 1700 http://www.voskamphall.nl Transport
Vrij Land- en Tuinbouwinstituut hal 5 - stand 5125 http://www.vlti.be Onderwijs
Vzw Perdito hal 1 - stand 1526 http://www.vzwperdito.webs.com Vzw Paarden in Nood
Wendy's Collection hal 1 - stand 1732 http://www.wendyscollection.be Dameshoeden & capes
Westland hal 1 - stand 1606 http://www.westland.be Stallenbouw
Westtrailers hal 1 - stand 1430 http://www.westtrailers.be Transport
Woodyfence hal 1 - stand 1326 http://www.woodyfence.com Houten poorten & afsluitingen
WW Hippique hal 1 - stand 1633 http://www.wwhippique.nl Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Yoke Vliegen hal 1 - stand 1004 http://www.yokevliegen.be Kunst
Zakenkantoor Huysman hal 1 - stand 1131 http://www.huysman.be Verzekeringen
Zick Zack Stickerei hal 1 - stand 1720 Materiaal, onderhoud, verzorging & technische aspecten
Zoo Footwear Int hal 5 - stand 5122 http://www.zooadventure.nl Recreatie
© Flanders Horse Expo | Webdesign Webspice