Flanders Horse Expo Bezoeker

Exposantenlijst

Naam Hal Website Categorie
't Snoeperke Hal 1 - 1630 http://www.happytony.be Snoep
A.B.E.L. Hal 5 - 5446 http://www.abel-lusitano.be Stamboek
Academie De Voltige Hal 1 - 1205
Aktis Hal 1 - 1313 http://www.aktis.be Groothandel Materiaal
Albien De Rauw Hal 1 - 1126 http://www.derauwalbien.be Machines
Alea Hal 1 - 1412 http://www.aleashop.be Materiaal en toebehoren
Amazone-Fences Hal 1 - 1134 http://www.amazone-fences.com Landelijke mheiningen
Ann Melis Accessoires Hal 1 - 1131 Mode en accessoires
Arthur's Westernstore Hal 3 - 3442 http://www.westernstore.nl
Askara Hal 1 - 1542 http://www.askara.fr Sport
Association Walonne De Tourisme Equestre Hal 5 - 5132 http://www.awte.be Toerisme
Atec Aanhangwagens Hal 1 - 1406 http://www.atecservices.eu
Attelage Patrick Rebulard Hal 1 - 1116 http://www.attelagepatrickrebulard.com Koetsen
Avant Hal 1 - 1328 http://www.avantbenelux.be Materiaal en onderhoud
Aveve Veevoeding Hal 1 - 1641 http://www.aveveagrarisch.be Voeders
AVS Hal 1 - 1316 Stallenbouw
Baba-art Hal 1 - 1004 http://www.baba-art.be Kunst
BAT vzw Hal 5 - 5237 Stamboek
Böckmann Hal 1 - 1230 Trailers
Bloso Hal 1 - 1213 http://www.bloso.be Federatie
Bomaco Hal 1 - 1215 http://www.bomaco.fr Boxen
Borduur Company Hal 1 - 1107 http://www.borduurcompany.eu Materiaal en toebehoren
Bossenaere Omheiningen Hal 3 - 3410 http://www.bossenaere.be Omheiningen
BQHA Hal 3 - 3131 http://www.bqha.be Stamboek
Brandweer Gent Hal 5 - 5116 http://www.brandweergent.be Beveiliging
Busato Adriano Hal 5 - 5403 http://www.adrianobusato.com Materiaal en toebehoren
CAH Vilentum Hal 1 - 1652 http://www.cahvilentum.nl Onderwijs
CAP Magazine Hal 1 - 1648 http://www.capmagazine.eu Media
Cavalli Naturali Hal 3 - 3430 http://www.cavallinaturali.be Natural Horsemanship
Cavalor Hal 1 - 1632 http://www.cavalor.be Voeders
Centaur Group Hal 1 - 1232 http://www.centaurgroup.be Materiaal en onderhoud
Cloots Ruitersport Hal 1 - 1538 http://www.clootsruitersport.be Stallenbouw
Confiseries Fines Hal 1 - 1651
Corton Hal 1 - 1132 http://www.corton.nl Stallenbouw
DB Fourage Hal 1 - 1633 http://www.strooisel.be Fourage
De Menner Hal 1 - 1644 http://www.demenner.nl Sport
Den Gouden Haan Hal 1 - 1317 htt://www.denhoudenhaan.be
Design Headwear Hal 1 - 1118 http://www.gatehouserange.co.uk Headwear
DLV Belgium Hal 1 - 1611 http://www.dlv.be Adviesbureau
Een Beter Leven Hal 1 - 1426 Organisatie
Equi-repair Hal 1 - 1210 http://www.equi-repair.be Materiaal en onderhoud
Equi-tech Hal 1 - 1328 http://www.equi-tech.be Training&Materiaal
Equicty Hal 1 - 1506 http://www.equicty.com Innovatie & Technologie
Equifyt Hal 1 - 1332 http://www.equifyt.be Voeders
Equimaro Hal 1 http://www.equimaro.nl Materiaal en toebehoren
Equinan Hal 1 - 1424 http://www.equinan.be Omheiningen en poorten
Equis Universalis Hal 1 - 1508 http://www.equusuniversalis.com Natural Dressage
Equiso's Shop Hal 5 - 5121 http://www.equisos-shop.be Materialen
Equivox Hal 1 - 1123 http://www.equivox.be Media
Equnews Hal 1 - 1649 http://www.equnews.be Media
Exellent Hal 5 - 5114 http://www.exme.be Telecom/Beeld/Geluid
Fagadis Hal 1 - 1647 http://www.fagadis.be Materiaal en onderhoud
Finca Don Carmelo Hal 1 - 1533 http://www.fincadoncarmelo.com Toerisme
Finesa Hal 5 - 5225 http://www.passievoorpaarden.be Materiaal en toebehoren
Flecht&Seilerei Brockamp Hal 1 - 1610 http://www.seilerei-brockamp.be Materiaal en toebehoren
Glossy Lifestyle Hal 1 - 1525 http://www.glossy.nl Materiaal en toebehoren
GPS-Delago Saddles Hal 1 - 1212 http://www.delago-saddles.com Zadels
Greenfield Selection Hal 1 - 1556 http://www.greenfieldselection.be Ruitersport materiaal
Happy Paddock Hal 1 - stand 1219 http://www.hipposafetyfence.com
hekkens.be Hal 1 - 1231 http://www.hekkens.be Weidehekkens
Hippo Revue Hal 1 - 1125 http://www.hippo.be Hippische Media
Hippo Zorg Hal 1 - 1137 http://www.hippozorg.be Verzekeringen
Hippo-trek Hal 1 - 1208 http://www.hippotrek.com Reizen
Histoires De Cheval Hal 1 - 1106
Holland Horse Hal 1 - 1304 http://www.ruitersportlochem.nl Materiaal en toebehoren
Horsepartners Hal 1 - 1323 http://www.horsepartners.nl http://www.donnacosmetics.nl Kliksierraden en mestvorken
Horseshop De Bles Hal 5 - 5215 http://www.de-bles.eu http://www.de-shetlandhoek.nl Materiaal en toebehoren
Huysman Verzekeringen Hal 1 - 1540 http://www.huysmanhorseinsurance.com Verzekeringen
I train my horse's brain Hal 3 - 3117 http://www.itrainmyhorsesbrain.com Opleiding
Ibero Import Hal 5 - 5452 http://www.equitation-iberique.com Materiaal en toebehoren
iFeed Hal 1 - 1532 http://www.ifeed.be Materiaal en onderhoud
Ifor Williams Trailers Hal 1 - 1003 http://www.iforwilliams.net Trailers
Isuzu Hal 1 - 1007 http://www.isuzu.be Voertuigen
Ivan Peeters Hal 1 - 1006 http://www.ivanpeeters.be Trainingsmolen en bodemtechniek
Ja Krijgsman Hal 1 - 1550 Fruit
Jantje vanille Hal 1 en 3 http://www.jantje.be Ijsjes
Jossy Reynvoet Hal 3 - 3121 http://www.jossy-reynvoet.com Bitless Art of Riding
Jumbo Horse Hal 5 - 5126 http://www.ruitershopdeventer.nl Ruitershop
Keforest Hal 1 - 1223 http://www.keforest.fr Industriebouw
Kingsvalley Western Shop Hal 3 - 3135 http://www.kingsvalley-qh.com Western Shop
Koltec Hal 5 - 5211 http://www.koltec.nl Materiaal en onderhoud
Kozy Socks Hal 1 - 1207 http://www.kozysocks.com Kleding
Land Rover Vernaeve Hal 1 - 1005 http://www.landrover-vernaeve.be Transport 4x4
Landelijke Rijverenigingen Hal 5 - 5233 http://www.lrv.be Federatie
Lapere Hal 1 - 1133 Pistebouw
Leathercare Ocklenburg Hal 3 - 3432 http://www.leatcare.de Lederonderhoud
Leontine van Leeuwen Hal 1 - Materiaal en toebehoren
Les Saveurs D'antan Hal 1 - 1233 Voeding
LJ Leathers Hal 1 - 1331 http://www.lj-leathers.be Materiaal en toebehoren
Loën Laboratories Hal 1 - 1312 http://www.loen-vet.com Voedingssupplementen op natuurlijke basis
Lope In Western Store Hal 3 - 3406 http://www.lope-in.com Kleding
Manorhoeve Hal 1 - VIP-ontvangst http://www.manorhoeve.be Ceremonie / tuinaanleg / houtconstructies
Mathieu Kerckhofs Trailers Hal 1 - 1003 http://www.iforwilliams.net Trailers
MC Guillaume Hal 1 - 1226 http://www.mcguillaume.be Transport
Media Boekservice Hal 1 - 1511 http://www.mediaboek.nl Hippische vakliteratuur & DVD's
Mijten Hal 1 - 1603 http://www.mijten.be Voeders
Mini Horse World Hal 1 - 1105 http://www.minihorseworld.be Materiaal en toebehoren
Multione Benelux Hal 3 - 3101 http://www.multione-benelux.com knikladers
Nationaal Agrarisch Centrum Hal 1 - 1531 http://www.nacvzw.be Vorming & voorlichting
Paardencrematorium Het Hoeksche Hof Hal 5 - 5231 http://www.paardencrematorium-hethoekschehof.nl Crematorium
Paardenhappening Zottegem Hal 5 - 5139 http://www.paardenhappening-zottegem.be Evenement
Paardentaxi Hal 1 - 1612 http://www.paardentaxi.be Transport & Recreatie
Paints & Quarters Western Riding Magazine Hal 3 - 3129 http://www.paintsandquarters.nl Magazine
Parelli Hal 1 - 1618 http://www.parelliNH.be Natural Horsemanship
PAVO Hal 1 - 1309 http://www.pavo.net Voeders
Petcap Hal 1 - 1235 http://www.petcap.be Hoeden - petten
Pinastoli Reining Horses Hal 3 - 3149 http://www.pinastoli.com Western Ranch
Psychiatrisch Centrum Caritas Hal 5 - 5129 http://www.pccaritas.be Hippotherapie
Qualifield Hal 1 - 1000 http://www.qualifield.com
Ride 2 Live Hal 5 - 5130 http://www.ride2live.be
Robby's Equestrian Hal 1 - 1315 http://www.robbys-equestrian.com Materiaal en toebehoren
Romantic Candle Light Hal 1 - 1224 http://www.romanticcandlelight.be Decoratie
Roose Hal 1 - 1638 http://www.strohandelroose.com Fourage
Roosen Stallenbouw Hal 1 - 1645 http://www.roosenstallenbouw.com Stallenbouw
Ruitershop Iberica Hal 5 - 5422 http://www.ruitershop-iberica.be Materiaal en toebehoren
Ruitersport Picobello Hal 1 - 1030 http://www.ruitersportpicobello.be Materiaal en toebehoren
Salm Horse Team Hal 5 - 5401 http://www.salmhorseteam.com Materiaal en toebehoren
Schreiber Hal 1 - 1404 http://www.schreiber.be Paardenpiste en boxen overkappingen
Secundair onderwijs Groenhove Hal 1 - 1211 http://www.groenhoveschool.be Onderwijs
Smulders Hal 1 - 1428 http://www.smulders.pl Stallenbouw
St.-Hippolyt Nutrition Concepts Hal 1 - 1607 http://www.st-hippolyt.be Voeding
Stad Waregem Hal 1 - 1209 http://www.waregem.be Toerisme
Stamboek ANCCE Belgica Hal 5 - 5426 http://www.bpreb.com Stamboek
Stamboek Barock Pinto Hal 5 - 5235 http://www.hoeveterlinden.be Stamboek
Stamboek Belgian Highland Pony Society Hal 5 - 5136 http://users.skynet.be/belgianhighlandpony/ Stamboek
Stamboek Belgisch Arabische Paarden Hal 5 - 5442 http://www.arabianhorse.be Stamboek
Stamboek Belgisch Miniatuurpaard Hal 5 - 5135 http://www.stamboekbmp.be Stamboek
Stamboek Belgische Merens Hal 5 - 5428 http://www.merensbelgium.be Stamboek
Stamboek BFMA Hal 5 - 5448 http://www.FM-belgium.be Stamboek
Stamboek BWP Hal 5 - 5131 http://www.bwp.be Stamboek
Stamboek Europese Arabo-Friezen Hal 5 - 5434 http://www.eafs.be Stamboek
Stamboek Haflinger Hal 5 - 5138 http://www.stal-beauvoorde.be Stamboek
Stamboek Ijslandse paarden Hal 5 - http://www.bsyp.be Stamboek
Stamboek Irish Cob Society België Hal 5 - 5123 http://www.degentsetinkerhoeve.be Stamboek
Stamboek NRPS Hal 5 - 5430 http://www.nrps.nl Stamboek
Stamboek van het Friese Paard Hal 5 - 5436 http://www.bsfp.be Stamboek
Stephex Hal 1 - 1560 http://www.stephex.be Transport
Strovan Hal 1 - 1637 http://www.strovan.eu Fourage
Syntra Midden-Vlaanderen Hal 1 - 1217 http://www.syntra-mvl.be Onderwijs
Tandy Leather Hal 1 - 1505 http://www.tandyleather.eu Lederwaren
The Hideout Lodge en Guest Ranch Hal 1 - 1139 http://www.thehideout.com Guest Ranch - Toerisme
The Western Barn Hal 3 - 3416 http://www.thewesternbarn.com Western
Therapy Plus Equine UK Hal 5 - 5223 http://www.therapyplusequineuk.com Sport
Top Gravures Hal 1 - 1229 http://www.topgravures.com Materiaal en toebehoren
Traen Noël Hal 1 - 1406 http://www.traen.eu Trailers - transport
Transmega Hal 1 - 1034 http://www.horseboxes.be Transport
Two Lazy Seven Hal 3 - 3418 http://www.27ranch.be Natural Horsemanship
UCHA Hal 1 - 1227 http://www.sebastienucha.com materialen
Unitas Hal 5 - 5119 http://www.tkleinwesthof.be Recreatie
Vakantie te paard Hal 1 - 1432 http://www.vakantietepaard.be Reizen
Van Hoegaerden Hal 5 - 5416 Materiaal en toebehoren
Vans Fautras Hal 1 - 1423 http://www.fautras.com Trailers
VetSelect Hal 1 - 1312 http://www.vetselect.be Voedingssupplementen op natuurlijke basis
Vip Media Hal 1 - 1635 http://www.vipmedia.nl Media - Tijdschrift
Vlaams Paardenloket Hal 5 - 5118 http://www.vlaamspaardenloket.be Federatie
Vlaamse Confederatie Van Het Paard Hal 5 - 5217 http://www.vlacopaard.be Federatie
Vlaamse Liga Paardensport Hal 1 - 1127 http://www.vlp.be Federatie
VLTI Hal 5 - 5117 http://www.sint-rembert.be/vlti Onderwijs
Voeders Lannoo-Martens Hal 1 - 1546 http://www.lannoo-martens.com Voeders
Voordelengids Hal 5 - 5115 http://www.voordelengids.eu Vrije Tijd - Vakantie
Voskamp Hal 1 - 1604 http://www.voskamphall.nl Koesten
Westland Hal 5 - 5233a http://www.westland.be Stallenbouw
Willy Naessens Hal 1 - 1204 http://www.willynaessens.be Industriebouw
Woody Fence/Agridos Hal 1 - Omheiningen
Yoke Vliegen Hal 1 - 1004 http://www.yokevliegen.be Kunst
Zick Zack Stickerei Hal 3 - 3412 Borduurwerk
Zoo Adventure Hal 5 - 5122 http://www.zooadventure.nl Recreatie
© Flanders Horse Expo | Webdesign Webspice