Flanders Horse Expo Bezoeker

Exposantenlijst

Naam Hal Website Categorie
't klein hof Hal 5 - 5119 http://www.tkleinwesthof.be Touwhalsters
't Snoeperke Hal 1 - 1711 http://www.happytony.be Confiserie
Agos-Bouw BVBA Hal 1 - 1138 http://www.agos.be Industriebouw/stallenbouw
Agriton Hal 1 - 1226 http://www.equibiome.be
ALEA BVBA Hal 1 - 1512 http://www.aleashop.be Ruitershop
Amazone Fences Hal 1 - 1741 http://www.amazone-fences.com Houten afsluitingen/Poorten
Antwerps Schilderbedrijf Hal 1 - 1211 Schilderwerken stallen
Arthur's Westernstore Hal 3 - 3432 http://www.westernstore.nl Westernshop
Askara Hal 1 - 1646 http://www.askara.fr Ruitershop
Association Wallonne de Tourisme Equestre Hal 5 - 5219 http://www.awte.be Toerisme
Atec Hal 1 - 1412 http://www.atecservices.eu Trailers
Aveve veevoeding Hal 1 - 1743 http://www.aveveagrarisch.be Voeders
AVS Hal 1 - 1606 http://www.avs-shop.be Stallenbouw
Baba-Art Hal 1 - 1004 Kunst
Beel Hal 1 http://www.firmabeel.be Mechanisatie
Best-Mix Hal 1 - 1210 http://www.best-mix.be Voeders
Bevi SPRL Tolga Saddles Hal 1 - 1656 http://www.tolga.be Zadels
BLOSO Hal 1 - 1133 http://www.bloso.be Federatie
Borduurcompany Hal 1 - 1113 http://www.BorduurCompany.eu Broderie
Bossenaere Omheiningen Hal 5 - 5422 http://www.bossenaere.be Houtem omheiningen/poorten
Busato Adriano Hal 5 - 5415 Ruitershop
CAH Vilentium Hal 1 - 1533 http://www.cahvilentum.nl/nl-NL/hippischebedrijfskunde.aspx Opleiding
Cap Magazine Hal 1 - 1233 http://www.capmagazine.eu Media - Tijdschrift
Cars 4 You BVBA Hal 5 - 5222 http://www.cars4you.be Transport
Côté Paddock Hal 1 - 1730 http://www.cotepaddock.fr Ruitershop
Chateau-Comtoir Du Cavalier Hal 1 - 1330 Ruitershop
Cheval Shop Hal 1 - 1326 http://www.cheval-shop.com Ruitershop
Chic Barn's Hal 3 - 3412 http://www.chicbarns.com Ruitershop Western
Cloots Ruitersport BVBA Hal 1 - 1638 http://www.clootsruitersport.be Stallenbouw
Clothing CowBoy Hal 3 - 3418 Ruitershop Western
Club Equipment Hal 5 - 5140 Club Kledij
Confiseries Fines Hal 1 - 1751 Confiserie
Corazon Hal 5 - 5225 http://www.corazon.be Coaching -Zelfontwikkeling
Corton Constructiebedrijf Hal 1 - 1134 Stallenbouw
DB Fourage bvba Hal 1 - 1733 http://www.dbfourage.com Fourage
De Barones Ruitersport Hal 5 - 5115 http://www.de baronesruitersport.nl Ruitershop
De Menner Hal 1 - 1034 http://www.demenner.nl Ruitersop Mensport
De Rauw Albien Hal 1 - 1122 http://www.derauwalbien.be Mechanisatie/Tractoren
Delago Saddles (GPS) Hal 1 - 1312 http://www.delago-Saddles.com Zadels
Dienst Paardenvoeding Hal 1 - Pop-up http://www.dienstpaardenvoeding.be Paardenvoeding
DIGIFOX88 Hal 3 - 3426 http://www.digifox88.be Belettering & stickers
DLV Belgium Hal 1 - 1601 http://www.dlv.be Adviserende dienst
Donnerberg Hal 1 - 1325 http://www.donnerberg.net
Dré Van De Vlp Hal 1 - 1002 http://www.vlp.be Federatie
E&P Petfood BVBA Hal 1 - 1504 Voeders
Ecurie Defresne Hal 1 - 1311 http://www.ecuriedefresne.be Ruitershop / Voedingssupplementen
Eifel Zu Pferd Hal 5 - LRV Dorp
Eisma Horsemedia Hal 5 - 5215 http://www.bitmagazine.nl Media - Tijdschrift
Eliane Kil Products Hal 1 - 1759 Ruitersport materiaal
EOCP Hal 5 - 5402 http://www.eocp.nl Opleiding
EQQUS Hal 1 - 1321 Ruitershop
Equi-repair Hal 1 - 1310 http://www.equi-repair.be Reparatiedienst/wassen dekens
Equicoaching International Hal 5 - 5221 http://www.equicoaching.com Coaching, Opleiding & Training
Equicrown Hal 1 - 1431 http://www.equicrown.nl
Equicty Hal 1 - 1658 http://www.equicty.com Softwaresystemen
Equifyt Hal 5 - 5417 http://www.equifyt.be Voeders
Equinan Hal 1 - 1524 http://www.equinan.be Houten Afsluitingen/poorten
Equipe Paardenverzekeringen Hal 1 - 1632 http://www.equipepaarden.nl Verzekeringen
Equischoen/Equishop Hal 5 - 5403 http://www.equischoen.com Verzorging paard
Equisolutions Hal 1 - 1632 http://www.equisolutions.be Sportmassage voor paarden
Equisound Hal 5 - 5135 http://www.equisound.be
Equitation Discount Hal 1 - 1660 http://www.equitationdiscount.fr Ruitershop
Equivox.be Hal 1 http:://www.Equivox.be Media
Equnews Hal 1 - http://www.equnews.be
ETC Hal 1 - 1430 http://www.equi-tech.be Pistevlakkers/Toebehoren
Fagadis Hal 1 - 1747 http://www.fagadis.be Mechanisatie/Tractoren
Fair Paws Hal 5 - LRV Dorp
Fellini Hal 1 - 1305 Ruitershop
Feral Horse Care Hal 1 - 1413 http://www.vitalbix.com Voeding & verzorging
Finesa BVBA Hal 5 - 5231 http://www.passievoorpaarden.be Ruitershop
Firfol Hal 1 - 1104 http://www.firfol.com Voltigeschool/Kidscorner
Flecht- & Seilerei Brockamp Hal 1 - 1710 http://www.seilerei.brockamp.be Ruitershop
Fleur De Lys Hal 1 - 1131 http://www.sellerie-fleurdelys.com Zadels
Free Bird Hal 3 - 3117 Juwelen
Gazzetta Equitazione Hal 1 - 1222 Ruiterlaarzen
Geert & Henk Trading Hal 1 - 1209 http://www.rhstables.be Stallenbouw
Glossy Lifestyle Hal 1 - 1525 http://www.glossy.nu Onderhoud Leder
Guedj Pascale Hal 1 - 1324 http://www.pascaleguedj.com Ruitershop
Het Zwarte Water Hal 5 - 5314 http://www.hetzwartewater.nl Recreatiecentrum / Toerisme
Hidalgo Stoeterij Hal 5 - 5125 http://www.hidalgo.be Revalidatie paarden /pension
Hippo Service Hal 1 - 1125 http://www.hippo.be Media
Hippo Sofia Academie Hal 5 - 5126 http://www.hipposofia.com Diensten
Hippo Trail Hal 1 - 1748 http://www.hippo-trail.be Toerisme
Hippo Zorg Hal 1 - 1735 http://www.hippozorg.be
Hippo-Trek Hal 1 - 1332 http://www.hippotrek.com Toerisme
Histoires De Cheval Hal 1 - 1327 http//www.hdcpfriandises.com Paardensnoepjes
Holland Horse Hal 1 - 1400 Ruitershop
Hops di Bertinato Vasco Hal 1 - 1600 Ruitershop/Western
Horse Immo Hal 1 - 1603 http://www.horse-immo.be Immo
Horse Respect Freesyle Training Hal 5 - 5217 http://www.horserespect.nl Paardentrainingen
Horse Stable Equipment Hal 1 - 1633
Horse's Line Hal 5 - 5235 http://www.horsesline.com Boxen - stalmateriaal
Horsepartners Hal 1 - 1423 http://www.horsepartners.nl Mestharken
Horseshop De Bles Hal 5 - 5405 http://www.de-bles.eu Ruitershop
Huysman Verzekeringen Hal 1 - 1127 http://www.huysman.be Verzekeringen
Hydrofysic Hal 5 - 5413 http://www.hydrofysic.be Revalidatie & training
I-For Williams Hal 1 - 1003 http://www.iformilliams.net Trailers
Ibero Import Hal 5 - 5452 http://www.equitation-Iberique.com Ruitershop
ISUZU Benelux NV Hal 1 - 1007 http://www.isuzu.be Transport
J.A. Krijgsman Hal 1 - 1652
Jantje Vanille Hal 3 - 3105 http://www.jantje.be
JFF Grafix Hal 1 - 1218 Ruitershop
Kingsvalley Western Shop Hal 3 - 3121 http://www.kingsvalley-qh.com
Koltec Hal 3 - 3101 http://www.koltec.nl
Kozysocks Hal 1 - 1204 http://www.kozysocks.com Sokken
Kramer Paardensport BVBA Hal 5 - 5132 http://www.kramer.be Online Ruitershop
Leen Soldaat Horse Traning Hal 1 http://www.leensoldaat.nl Trainingsmateriaal
Leontine Van Leeuwen Hal 1 - 1008 http://www.leontinevanleeuwen.be
Les Saveurs d Antan Hal 1 - 1105 - 1333
LJ Leathers-Equistro Hal 1 - 1433 http://www.LJ-Leathers.be
Lope In Western Store Hal 3 - 3406 http://www.Lope-in.com Ruitershop/Western
LRV/VVR - LRV Dorp Hal 5 - 5319 http://www.lrv.be Federatie
Magali Van Der Heyden Hal 1 - 1632 http://www.magalivanderheyden.be Opleiding
Mannavitta Hal 1 - 1234 http://www.animavital.be
Mathieu Kerkhofs BVBA Hal 1 - 1003 http://www.iforwilliams.net
Media Bookservice Hal 1 - 1611 http://www.mediaboek.nl
Mensport Hal 1 - 1233 http://www.mensport.nl Media - Tijdschrift
Mijten NV Hal 1 - 1701 http://www.mijten.be Voeders
Mini Horse World Hal 1 - 1107 http://www.minihorseworld.be
National Agrarisch Centrum Hal 1 - 1631 http://www.nacvzw.be Opleiding
Natural Feeding Hal 1 - 1432 http://www.naturalfeeding.eu Voedersysteem
New Holland Hal 1 - 1228 Tractoren
Nipaco Hal 1 - 1754 http://www.infrablitz.be Electrische verwarming
P.R.A.B. Hal 3 - 3430 http://www.prab.be Organisatie
Paarden Bijoux Hal 5 - stand 5124 http://www.paardenbijoux.com Ruitersportartikelen
Paardencremtorium Het Hoeksche Hof Hal 5 - 5227 http://www.paardencrematorium-hethoekschehof.nl Diensten
Paardendorp in het Pajottenland Hal 5 - LRV Dorp
Paardenoerisme Zeeland Hal 5 - LRV Dorp
PaardenStudieCentrum Hal 1 - 1632 http://www.paardenstudiecentrum.com Opleiding
Paardenvakantie LIMBURG Hal 5 - LRV Dorp
Paho Hal 1 - 1648 http://www.paho.be Stallenbouw
Parelli Belgie Hal 1 - 1718 http://www.parellinh.be
PAVO Hal 1 - 1409 http://www.pavo.be Voeders
Peeters Ivan Hal 1 - 1006 http//www.ivanpeeters.be
Perdito vzw Hal 1 http://www.vzwperdito.be
Pinastoli Reining Horses Hal 3 - 3143 http://www.pinastoli.com Reining paarden
Piste's lapere Hal 1 - 1141 http://www.paardenpisteslapere.be Paardenpiste's
Rainbow Belgium Hal 1 -1752 http://www.rainbow-belgium.be
Röwer & Rub Hal 1 - 1700 http://www.roewer-rueb.de Stallenbouw
Robby's Hal 1 - 1415
Roose BVBA Hal 1 - 1738 http://www.strohandelroose.com Fourage
Roosen Stallenbouw Hal 1 - 1745 http://www.roosenstallenbouw.com Stallenbouw
Ruitershopdeventer Hal 1 - 1215 http://www.ruitershopdeventer.nl Ruitershop
Ruitersport Maddelin Hal 1 - 1640 http://www.maddelin.be Ruitershop
Ruitersport Picobello Hal 1 - 1030 http://www.ruitersportpicobello.be
Salm Horse Team Hal 5 - 5401 http://www.salmhorseteam.com Ruitershop
Schoutservice Hal 1 - 1306 http://www.paardenpisteberegening.be Pisteberegening
Schreiber Hal 1 - 1500 http://www.schreiber.be
Secundair Onderwijs Groenhove Hal 1 - 1137 http://www.groenhoveschool.be Onderwijs
Segers BVBA Hal 1 - 1712 Houten afsluitingen/poorten
Smulders SP 200 Hal 1 - 1528 http://www.smulders.pl
So Cosy Hal 1 - 1222 http://www.socosy.co.uk Blankets
Sport Lounge Hal 1 - 1000 http://www.sportlounge.eu Media - Tijdschrift
Springhouse Group LTD Hal 1 - 1205 http://www.springhousegroup.com Toerisme / Taalopleiding
St. Hippolyt Nu Concepts Hal 1 - 1707 http://www.st-hippolyt.be Voeders
Stadsbestuur Waregem Hal 1 - 1135 http://www.waregem.be
Stal Beauvoorde Hal 5 - 5133 http://www.stal-beauvoorde.be Stamboek
Stamboek Barockpinto Studbook-Hoeve Ter Linden Hal 5 - 5426 http://www.barockpintostudbook.com Stamboek
Stamboek Belgian franches-montagnes organisation (BFMA) Hal 5 - 5442 http://www.fm-belgium.be Stamboek
Stamboek Belgisch Miniatuurpaard Hal 5 - 5129 http://www.stamboekbmp.be Stamboek
Stamboek Belgische Haflinger Hal 5 - 5143 Http://www.haflingerbelgie.be Stamboek
Stamboek BQHA Hal 3 - 3422 http://www.bqha.be Stamboek
Stamboek BWP Hal 1 - 1732 http://www.bwp.be Stamboek
Stamboek Irisch Cob Society Belgie Hal 5 - 5127 http://www.degentsetinkerhoeve.be Stamboek Irisch Cob
Stamboek Nederlandse Rijpaarden&Pony, NRPS Hal 5 - 5430 http://www.nrps.nl Stamboek
Stamboek van de Europese Arabo-Friezen VZW Hal 5 - 5434 http://www.eafs.be Stamboek
Stamboek: Belgisch Arabisch Paardenstamboek VZW Hal 5 - 5139 http://www.baps-sbca.be Stamboek
Stamboek: Belgisch Stamboek van het Friese paard Hal 5 - 5436 http://www.bsfp-sbcf.be Stamboek
Stamboek: Het Belgisch Merens Stamboek Hal 5 - 5428 http://www.merensbelgium.be Stamboek
Stevens Hindernissen Hal 1 - 1321 http://www.hindernismateriaal.eu Hindernismateriaal
Stick-Art Tomek Hal 5 - 5419 http://www.horseman.pl Broderie
Strovan Hal 1 - 1739 http://www.strovan.eu Fourage
Studio di Fotografia Bonaga Hal 3 - 3408 http://www.andreabonaga.it Fotografie
Superfit Horse http://www.superfithorse.nl Paardenvoeders
Techclothing Hal 1 - 1224 http://www.techclothing.co.uk Technical Clothing
Terra Natura Hal 5 - 5446 http://www.terra-natura.nl Training & coaching
The King's Elephant Hal 5 - 5416 http://www.thekingselephant.com Ruitershop
Tolga Saddler Hal 1 - 1656 http://www.tolga.be Zadels
Top Gravures Hal 5 - 5312 http://www.topgravures.com Gravures
Torfs Machinery Hal 1 - 1744 http://www.torfs-nv.be Knikladers/Mechanisatie
Traen Noel BVBA Hal 1 - 1412 http://www.traen.eu Trailers/Transport
Trailfinder Ruitervakanties Hal 5 - 5223 http://www.horseholiday.com Toerisme
Two Lazy Seven Ranch Hal 5 - 5147 http://www.27ranch.be Natural Horsemanship
Vakantie te paard Hal 1 - 1532 http://www.vakantietepaard.be Toerisme
Valkerij Ardanwen Hal 5 - 5448 http://www.ardanwen.be
Van 't Enclavehof Hal 5 - 5131 http://www.enclavehof.be Stamboek Ijslands paard
Veerle Van Den Berghe Hal 3 - 3416 http://www.thewesternbarn.com Ruitershop/Western
Verpas Horsetrucks Hal 5 - 5233 http://www.verpas.be Transport
Versele-Laga/Cavalor Hal 1 - 1506 http://www.cavalor.be Voeding
Vlaamse Confideratie Van Het Paard VZW Hal 5 - 5239 http://www.vlacopaard.be Federatie
Vlaamse Liga Paardensport Hal 1 - 1123 http://www.vlp.be Federatie
Voeders Lannoo Hal 1 - 1541 http://www.lannoo-martens.be Paardenvoeders
Vrij Land-en Tuinbouwinstituut Hal 5 - 5117 http://www.vlti.be Opleiding
VZW Vlaams Paardenloket Hal 5 - 5237 http://www.vlaamspaardenloket.be
Wendy's Collection Hal 1 - 1737 http://www.wendyscollection.be Modeartikelen
Westtrailers Hal 1 - 1523 http://www.westtrailers.be Transport
Willy Naessens Industriebouw NV Hal 1 - 1300 http://www.willynaessens.be Industriebouw/Stallenbouw
Woodyfence Hal 1 - 1424 http://www.woodyfence.com Houten afsluitingen/Poorten
Yoke Vliegen Hal 1 - 1004 http://www.yokevliegen.be Kunst
Yoki Paards Paradijs Hal 5 - LRV Dorp
Zick Zack Stickerei Hal 1 - 1720 Broderie
© Flanders Horse Expo | Webdesign Webspice